Ubytovanie pri zjazdovke

Spríjemnite si zimné mesiace dovolenkou na zjazdovke. Vďaka pobytom neďaleko lyžiarskych stredísk to k vleku budete mať sotva pár krokov a na kopec sa tak môžete vydať, kedykoľvek sa vám zachce. Večery strávite v hrejivej chate či chalupe, kde môžete načerpať dostatok síl do druhého dňa. Tak ktorá chata vám padne do oka?
Načítavam ponuky...

celkom 1397 ponúk


Neviete si zimu bez lyžovania predstaviť? Potom zavítajte so svojimi blízkymi na jednu z chát a chalúp z našej ponuky. Zjazdovku budete mať, čo by kameňom dohodil, a po radovánkach na kopci sa môžete zahriať napríklad v chate so saunou.

Kde si prenajať chatu pri zjazdovke?

Vyrazte sa zimnými športami do susedného Česka. Miestne pohoria ponúkajú zjazdovky všetkých obťažností, od modrých po čierne, a navyše s krásnymi výhľadmi. A ako je to so snehom? V Krkonošiach budete mať snehovú pokrývku takmer istú, môžete sa tak tešiť na svahy s prírodným snehom. O zasnežené stráne však nie je núdza ani v iných kútoch republiky. Tam, kde počasie lyžiarom práve nepraje, sa zasnežuje umelo, čo ale na zážitku nijako neuberá.

Vychýrené zjazdovky nájdete napríklad pri Špindlerovom mlýne alebo v Peci pod Sněžkou, nielen české najvyššie pohorie sa však pýši krásnymi zjazdovkami. Vyraziť môžete napríklad na Šumavu, do skiareálu Zadov, kde si na svoje prídu skôr deti a začiatočníci. Za najdlhšou zjazdovkou zase musíte ísť do Krušných hôr, do skiareálu Klínovec, tunajšia zjazdovka Rondo meria 5 200 m. Príjemne si zalyžujete ale aj v Jizerských horách pri Ještěde, kde si môžete trúfnuť dokonca na obľúbenú čiernu zjazdovku Slalomák.

A aké ubytovanie si zvoliť? Najlepšie také, kde budete môcť po celodennom lyžovaní v pohode zrelaxovať. Vyberte si napríklad chatu s vírivkou alebo vnútorným bazénom. Vhod vám príde aj wellness pobyt, vďaka ktorému sa všetci vrátite z dovolenky ako znovuzrodení.