Priestor na oslavy, párty a večierky

Narodeniny, výročia, meniny alebo narodenie dieťaťa. Stále je čo oslavovať. Prenajmite sa priestory, v ktorých môžete usporiadať legendárnu párty, na ktorú nikto z prítomných dlho nezabudne. Oslavu môžete spojiť aj s príjemným víkendovým, alebo pokojne dlhším, pobytom v prírode. Chalupy a chaty z našej ponuky znesú všetko od bujarých večierkov po pokojné posedenia.
Načítavam ponuky...

celkom 505 ponúk


Hľadáte vhodný priestor, kde by ste mohli osláviť svoj veľký deň? Potom ste tu správne. Na jednej z chát a chalúp si užijete nezabudnuteľnú párty s tými najbližšími. V ponuke nechýbajú ani priestranné penzióny, v ktorých sa pohodlne vyspia desiatky osôb. Alebo sa spať vôbec nechystáte?

Ako si vybrať priestor pre oslavy, večierky a párty?

Na rodinné oslavy najlepšie využijete útulnú chatu pri lese, kde budete mať všetko, čo potrebujete na príjemný večierok. Celé ubytovanie bude len pre vás, a tak si môžete v kuchyni pripraviť pohostenie alebo na terase rozžhaviť gril. V pokoji a pohodlí si potom spoločne pripijete na zdravie.

Nájdete u nás však aj také chaty, ktoré sa perfektne hodia na organizáciu svadieb. Bolo vždy vašim snom mať svadbu pod holým nebom? Chaty v prírode sú na to ideálne. Svadobnú hostinu usporiadate na lúke alebo na záhrade a v prípade nepriazne počasia sa budete mať kam schovať. Chata navyše všetkým hosťom poskytne komfortné zázemie počas celej oslavy. Keď k tomu siahnete po chate s vírivkou, môžu si novomanželia užiť romantické chvíľky v súkromnom wellness.

Chcete to poriadne roztočiť? Kedy inokedy ako na Silvestra. Vyrazte s celou rodinou na decembrový pobyt a spoločne privítajte nový rok v štýlovom prostredí. Silvestrovský večierok si najlepšie užijete, keď si zvolíte ubytovanie na samote. Tak budete môcť oslavovať až do svitania a žiadny sused vám nebude nahnevane klopať na dvere.