Pobyt na chate

Už vás nebaví tráviť leto v hoteli spoločne s ďalšími hosťami? Skúste tento rok niečo nové a prenajmite si chatu priamo od majiteľa. Celý objekt bude patriť iba vám, získate tak dostatok súkromia a všetko potrebné vybavenie. Chatu môžete využiť na jedinečnú rekreáciu v prírode alebo na rodinné oslavy. Nech už ju využijete akokoľvek, jedno je isté - cítiť sa tu budete ako doma.
Načítavam ponuky...

celkom 791 ponúk


Nemáte vlastnú chatu? Nezúfajte. V našej ponuke nájdete mnoho útulných chatiek, ktoré si môžete prenajať priamo od majiteľa, na ako dlho budete chcieť. Jednoducho sa tak dostanete do nových kútov Slovenska i Česka a vďaka komfortnému ubytovaniu môžete bez starostí objavovať okolie.

Kde si prenajať chatu priamo od majiteľa?

Vďaka pobytu na chate v prírode sa upokojíte a zabudnete na svoje všedné starosti. Do lesa alebo na lúku to budete mať kúsok a užívať si tak môžete príjemné vychádzky buď len tak bez cieľa, alebo za jednou z prírodných krás. Prenajmite si chatu priamo od majiteľa v južných Čechách alebo na južnej Morave.

Vyraziť môžete tiež na chatu v horách. Poskytne vám pohodlné zázemie pre vaše vrcholové túry. Potom, čo si vyšliapnete kopce v Jeseníkoch, Orlických horách alebo Beskydách si vydýchnete v teple vášho dočasného domova.

Ako v rozprávke sa budete cítiť aj na chate pri vode. Vodných hladín je u nás i v Česku mnoho a niet divu, že vedľa nich stojí mnoho drobných aj priestranných chát. Vyberte si ubytovanie neďaleko prírodného kúpania a užite si leto, na ktoré budete ešte veľmi dlho s láskou spomínať.