Rodinná dovolenka s deťmi

Zbaľte kufre a vyrazte s deťmi objavovať krásy českej krajiny. Spoločné chvíle môžete stráviť na jednej z chát či chalúp, ktoré sú ako stvorené pre perfektnú rodinnú dovolenku. Blízko ubytovania na vás čaká množstvo príležitostí na voľnočasové aktivity, ktoré budú baviť deti i dospelých. Či si zvolíte polihovanie pri vode alebo aktívny odpočinok, už záleží len na vás.
Načítavam ponuky...

celkom 2442 ponúk


Vyrazte za zážitkami s celou rodinou. Chata či chalupa, ktorú si vyberiete, vám poskytne komfortné zázemie, odkiaľ môžete podnikať výlety po malebnom okolí. Pobyt na chalupe je pre rodiny s deťmi perfektný, pretože im poskytne dostatok súkromia a všetko vybavenie, ktoré potrebujú.

Kam vyraziť na rodinnú dovolenku?

Ste rodina nadšených športovcov? Potom si vyberte chatu neďaleko príležitostí na turistiku alebo cykloturistiku. Chata v prírode bude ideálnym východiskovým bodom na všetky vaše dobrodružné výlety. Vydajte sa za českými vrcholmi, napríklad do Krkonôš alebo na Šumavu. Rodinnú dovolenku v horách si užijete aj v zime na zjazdovke.

Deti budú nadšené, ak zamierite na chatu pri vode. Môžete dať šancu chate s vonkajším bazénom alebo sa ubytovať blízko prírodného kúpaliska, kde sú pre deti pripravené šmýkačky a preliezačky. Vaše ratolesti sa vybláznia a vy si zatiaľ oddýchnete počas opaľovania na lúke.

Doma nenechávajte ani svojho štvornohého priateľa, pobytov so psami nájdete v našej ponuke dostatok. Psíkom sa bude páčiť predovšetkým na chate neďaleko lesa, kde budú môcť spoločne s vami objavovať nové zákutia.