Wellness dovolenka

Odpočinok, na ktorý budete dlho spomínať, si užijete na jednej z wellness chát či chalúp z našej ponuky. Odovzdajte sa bublinkám vo vírivke alebo teplu v saune. Nech už si prajete relaxovať akokoľvek, vždy budete mať dostatok súkromia a pri rozjímaní vás nebude nikto a nič rušiť. Tak dajte zbohom stresu, pribaľte si plavky a vyrazte relaxovať.
Načítavam ponuky...

celkom 151 ponúk


Stres, únava a vyčerpanie. Cítite, že potrebujete na chvíľu vypnúť? Neexistuje lepšia príležitosť na dobitie bateriek ako wellness dovolenka. Vďaka príjemnému ubytovaniu so súkromnou vírivkou alebo saunou si užijete kvantá odpočinku. Presne toľko, koľko potrebujete.

Kam na wellness chatu či chalupu?

Za perfektnou dovolenkou nemusíte jazdiť ďaleko. V Česku na vás čaká mnoho skvelých príležitostí pre wellness pobyt. Pre pobyt v prírode si zvoľte chatu v Beskydách, Jeseníkoch alebo na Šumave . Krásne prostredie vás obklopí aj v Českom raji alebo južných Čechách.

Čo môžete od wellness pobytu očakávať? Jedine pohodlie, pokoj a súkromie. K dispozícii vám bude trebárs vonkajší bazén, ktorý oceníte predovšetkým v letných mesiacoch. Keď slniečko práve nesvieti, budete zase vďační za vnútorný bazén s termálnou vodou. Dokonalý odpočinok si tak môžete užiť kedykoľvek počas roka.

Wellness chaty a chalupy sú tiež ideálnym ubytovaním pre páry. Zažijete tu krásne romantické momenty, na ktoré budete radi spomínať. Ak budete chcieť, môžete so sebou pribrať aj svojho domáceho maznáčika.