Rybárska dovolenka

Chcete uniknúť každodenným starostiam a dopriať si trochu pokoja s nahodenou udicou? Ulovte si pre seba jednu z chalúp pre rybárov, vďaka ktorej to k rybníku budete mať na skok. Užiť si rybolov v Česku môžete na rôznych miestach, dokonca aj bez emisnej kvóty. K rybárskemu náradiu pribaľte dobrú náladu a vyrazte aj hneď.
Načítavam ponuky...

celkom 1435 ponúk


Vždy ste snívali o rybárskej dovolenke? Už nemusíte len snívať. Vďaka pobytom pri vode získate všetko, čo k svojej záľube potrebujete. Prenájom príjemnej chaty či chalupy pre rybárov priamo pri vode vám poskytne bezchybné zázemie v srdci prírody.

Kde si naplánovať dovolenku s rybolovom?

Keď na ryby, tak do Česka. Po celej republike objavíte nespočetné množstvo rybárskych revírov, nádherných rybníkov i súkromných rybárskych lokalít ponúkajúcich rôznorodé vyžitie. Ste rybár samotár, alebo idete na ryby s celou rodinou? Dávate prednosť pokojnej hladine v obklopení lesa, alebo máte radi spoločnosť druhých rybárov? Na svoje si príde každý.

Medzi obľúbené miesta, kde stojí za to nahodiť háčik, patria rybníky v južných Čechách, napríklad rybník Mrhal neďaleko Českých Budějovíc alebo rybník Hejtman v Chlume pri Třeboni. Športový rybolov si užijete aj na Šumave, bez rybárskej kvóty si môžete zachytať v Černej v Pošumaví v sústave niekoľkých nádherných rybníkov. Toto miesto je ideálne na dovolenku s deťmi. Mnohí rybári nedajú dopustiť aj na rybárčenie na Lipne alebo na Orlíku.

Pre rybársku dovolenku si vyberte chatu pri lese, nech to máte k prírode čo najbližšie. Pokiaľ už budete so svojimi úlovkami spokojní, v blízkosti ubytovania na vás čakajú aj ďalšie príjemné aktivity. Ak ste športovci, potešia vás chaty pri cykloturistických trasách alebo chalupy s príležitosťou turistiky. V lete určite oceníte ubytovanie blízko prírodného kúpaliska.