Dovolenka v Beskydách

Valašská krajina vás zaujme svojou nedotknutou prírodou a svojráznou architektúrou. Hlavu zložíte v jednej z krásnych chát a chalúp v Beskydách, z ktorej to budete mať blízko k malebným dedinkám a kúzelnej kopcovitej krajine. Stanete sa súčasťou ľudových tradícií a okúsite tunajšiu výbornú lokálnu kuchyňu. Pustevny, socha Radegasta alebo Rožnov pod Radhoštěm - to všetko a oveľa viac na vás v tejto atraktívnej lokalite čaká.
Načítavam ponuky...

celkom 178 ponúk


Beskydy sú zárukou idylickej dovolenky v romantickej krajine. Vyrazte objavovať tunajšie prírodné i kultúrne krásy, či už ako rodina s deťmi, alebo v páre. Vďaka nespočetným príležitostiam na rôznorodé aktivity si užijete dovolenku v prírode so všetkým, čo k tomu patrí. V lete môžete tráviť čas turistikou, v zime zase na zjazdovke.

Prečo vyraziť na chatu do Beskýd?

Beskydy sú preslávené vďaka významným turistickým cieľom, medzi ktoré patria napríklad Pustevny – malebné chalúpky Maměnka a Libušín, hora Radhošť, najstarší skanzen v Rožnově pod Radhoštěm alebo najvyšší bod pohoria Lysá hora. Vyraziť sem môžete tiež s cyklistickou skupinou priateľov a vyskúšať tunajšie báječné cykloturistické trasy.

V lete to v Beskydách žije kultúrou a ľudovými tradíciami. Tešiť sa môžete na rozmanité akcie plné tanca, vína a hudby. Ak si budete chcieť oddýchnuť od horských výstupov a radovánok, môžete sa ubytovať na chate pri vode a využívať prírodné kúpanie alebo vlastný vonkajší bazén.

S príchodom snehu sa oblasť Beskýd premieňa na raj zimných športov. Chata pri vleku vám poskytne dokonalé zázemie, vďaka ktorému budete môcť tráviť celé dni na zjazdovkách a bežkárskych trasách, ktoré sú tu naozaj špičkové. Parádne lyžovanie si užijete napríklad v Ski areáli Synot - Kyčerka, Soláň či Bílá.