Vydajte sa spoznať maďarskú metropolu a užite si ubytovanie priamo v centre. La Prima Fashion Hotel **** ponúka komfortné izby Deluxe, parádne raňajky formou bufetu a tiež neobmedzený vstup do fitness centra.

O ubytovaní

La Prima Fashion Hotel **** je umiestnený v samom centre Budapešti. Ku všetkým obľúbeným pamiatkam tak môžete vyraziť pešo alebo s využitím miestnej MHD. Vydajte sa k známej synagóge, reťazovému mostu, opere, parlamentu alebo napríklad do obľúbenej Zoo, na Margarétin ostrov či Rybárskou baštu.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej z 80 elegantne vybavených izieb. Deluxe izby (15-18 m²) sú vybavené špeciálnou televíziou, WiFi pripojením, centrálnou klimatizáciou, setom na prípravu kávy/čaju a vlastnou kúpeľňou so sprchou alebo vaňou. Izby Deluxe Plus (24-28 m²) sú ešte priestrannejšie a navyše vás tu čaká kávovar.

Na čom si pochutnáte?

Tešte sa na raňajky, ktoré sa podávajú priamo v hoteli, a to formou bufetu. Vyberiete si zo sladkých i slaných pokrmov.

La Prima Fashion Hotel ****

Piarista u. 6. , Budapest
Maďarsko

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 15 €/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Parkovanie za 20 €/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Fitness
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,4 km
Vzdialenosť od kúpeľov
0,6 km
Zástavka
0,2 km

Tipy na výlet

Budapešť Tip na výlet

Maďarská metropola je jedným z najkrajších miest Európy i sveta, v ktorom je navyše v ako jedinom veľkomeste na svete viac ako stovka termálnych prameňov a studní. Rozhodne stojí za dlhú návštevu, a to nielen kvôli pamiatkam, ako sú Kráľovský palác (nazývaný tiež Budínsky hrad), budova parlamentu, Margitin ostrov (Margit-sziget) či Rybárska bašta, ale tiež kvôli bohatému kultúrnemu životu, miestnym trhom, slávnym reštauráciám a ďalším turistickým lákadlám. Spomínaný Budínsky hrad sa nachádza pozdĺž brehu Dunaja, ktorý Budapešťou preteká, a je spoločne s Andrássyho triedou zapísaný na Zozname svetového kultúrneho dedičstva UNESCO.

Čo by ste v Budapešti rozhodne nemali vynechať?

  • Výstup k Matejovmu chrámu s vežou Rybárskej bašty a s nádherným výhľadom na mesto
  • Prehliadku majestátnej budovy parlamentu a jeho okolia
  • Prechádzku na Margitin ostrov uprostred Dunaja, ktorý je jedným veľkým, udržiavaným parkom
  • Preskúmanie jednej z najvýznamnejších ulíc Budapešti, Váci utca, ktorá je ukážkou meniacich sa architektonických štýlov 19. a 20. storočia
  • Návštevu niektorých z budapeštianskych kúpeľov, napríklad termálnych kúpeľov Széchenyi, kde sa lieči reumatizmus, poruchy pohybového, dýchacieho a tráviaceho ústrojenstva, artritída a neuritída a ďalšie
Viac informácií
Budova parlamentu
Kúpele v Budapešti
Tropicarium