Kochajte sa krásami Adršpašských skál. Ubytujte sa v historickom Hoteli Praha ***, kde vás čaká bohatá polpenzia - bufetové raňajky a večere so 4 chodmi vrátane šalátového a zmrzlinového bufetu. Pre väčšiu relaxáciu zvoľte variant s wellness.

O ubytovaní

Hotel Praha *** sa nachádza priamo na námestí v historickom centre Broumova, obklopený zo všetkých strán malebnou prírodou skalných miest a hlbokých lesov. Budova hotela je kultúrnou pamiatkou a slúži hosťom nepretržite už viac ako 400 rokov. Okolie oplýva atraktívnymi turistickými cieľmi, ktoré zabavia celú rodinu.

Dovolenka v tomto českom meste urobí radosť všetkým milovníkom prírody. Len kúsok od ubytovacieho zariadenia sa nachádzajú Broumovské steny (7 km). Z tejto nedotknutej prírody sa týčia pôsobivé kamenné útvary s vyhliadkovými bodmi, z ktorých môžete pozorovať rozľahlú broumovskú krajinu. Najväčšou atrakciou sú Adršpašsko-teplické skaly (20 km), ktoré nemajú v strednej Európe obdobu. Vydajte sa sem na výlet a pozrite si fascinujúce skalné útvary, v ktorých spoznáte Milencov, Cukrové kopce alebo aj celé Slnečné námestie.

V samotnom meste Broumov, ktoré sa nachádza na česko-poľskom pohraničí, je veľa zaujímavostí. Jeho dominantou je veľkolepý kláštor Broum (120 m) postavený v barokovom štýle. Pri prehliadke tejto historickej pýchy uvidíte barokové sochy, kópiu Turínskeho plátna, do ktorého malo byť zabalené Kristovo telo po ukrižovaní, knižnicu a autentické interiéry. Kúsok svetskej histórie vám priblíži Pivovar v Broumove (2,3 km), ktorý vás pozýva na prehliadku výrobných priestorov.

V zime sa vyberte na lyžovačku do broumovského regiónu. Nachádza sa tu niekoľko skvelých lyžiarskych stredísk, ktoré sú výborné pre rodiny s deťmi a všetkých nadšených začiatočníkov. Navštívte Lyžiarske stredisko Nebíčko (14 km) alebo Lyžiarske stredisko Janovičky (8,6 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej z 60 komfortne zariadených izieb. K dispozícii sú dvojlôžkové až päťlôžkové izby alebo rodinné apartmány. Každá izba má súkromnú kúpeľňu a bezplatné WiFi. Celý hotel je bezbariérový, má moderný výťah a pre vozičkárov je možné zabezpečiť špeciálnu izbu.

  • Dvojlôžková izba je vybavená manželskou posteľou, posedením s dvomi kresielkami a písacím stolom so zrkadlom. Nechýba šatníková skriňa s dostatkom úložného priestoru a satelitná televízia. V privátnej kúpeľni nájdete sprchovací kút, toaletu, fén a mydlo.

  • Trojlôžková izba je zariadená manželskou posteľou a jednou pevnou pohodlnou prístelkou. K dispozícii vám budú tri kresielka, stolík so stoličkou a zrkadlom, šatníkovú skriňu a televíziu. Súčasťou izby je vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom, toaletou, fénom a mydlom.

  • Štvorlôžková izba disponuje manželskou posteľou a ďalšími dvomi pevnými prístelkami. Ďalej tu objavíte posedenie so štyrmi kresielkami, písací stôl s televíziou a zrkadlom a šatníkovú skriňu. Samozrejmosťou je vlastná kúpeľňa s toaletou, fénom, mydlom a vaňou, alebo sprchovacím kútom.

  • Päťlôžková izba má jednu manželskú posteľ a tri pevné prístelky. K jej vybaveniu patrí posedenie s kresielkami a malým stolíkom, stôl so satelitnou televíziou a šatníková skriňa. Počítajte s vlastnou kúpeľňou, kde je vaňa, fén, toaleta a mydlo.

  • Dvojizbový apartmándve miestnosti a ubytuje pohodlne až 7 osôb. V prvej miestnosti sa nachádzajú dve samostatné lôžka a stolík so stoličkami, v druhej miestnosti potom manželská posteľ, poschodová posteľ, jedna prístelka, posedenie, komoda a televízia. V priestrannej kúpeľni nájdete vaňu, sprchovací kút, bidet a fén.

Na čom si pochutnáte?

V hoteli sa nachádza útulná reštaurácia, kde si môžete po celý deň vychutnávať chutné jedlo. Vyberiete si z klasických pochúťok českej kuchyne, ku ktorým si môžete vychutnať svoj obľúbený alkoholický alebo nealkoholický nápoj. V ponuke sú polievky, hlavné jedlá a šaláty.

Reštaurácia vám príde vhod najmä večer, keď sa budete vracať z výletov po malebnom okolí. Nebudete musieť hľadať miesto, kde sa najete, a sily môžete doplniť priamo vo svojom ubytovacom zariadení. Počas dňa si môžete v útulnej hotelovej kaviarni vychutnať kávu alebo čaj spolu so sladkým kúskom dezertu alebo zmrzliny.

Kde budete relaxovať?

Ak si vyberiete pobyt Relax, získate vstup do Mestského wellness centra Vodní svět, ktoré sa nachádza len 300 metrov od hotela. Môžete si tu oddýchnuť v horúcej vírivke, zohriať sa v saune a zaplávať si v bazéne. Miestna zážitková sprcha sľubuje zaujímavý zážitok.

Hotel Praha ***

Hotel Praha ***

Mírové náměstí 49 , Broumov
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 200 Kč/deň (malé plemená), 300 Kč/deň (veľké plemená)
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Parkovanie za 60 Kč/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Reštaurácia
Úschovňa bicyklov

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
10 m
Zastávka
0,4 km
Zjazdovka
14 km