Kochajte sa krásami Adršpašských skál. Ubytujte sa v historickom Hoteli Praha ***, kde vás čaká bohatá polpenzia - bufetové raňajky a večere so 4 chodmi vrátane šalátového a zmrzlinového bufetu. Pre väčšiu relaxáciu zvoľte variant s wellness.

O ubytovaní

Krásny historický Hotel Praha *** sa nachádza priamo na námestí v centre mesta Broumov. Budova hotela je kultúrnou pamiatkou a slúži hosťom nepretržite už vyše 400 rokov. Na dosah máte nielen CHKO Broumovsko, ale aj hŕbu kultúrnych pamiatok. Ak máte radi krásnu prírodu, vydajte sa do Adršpašsko-Teplických skál (20 km), spoznajte tu Adršpašské vodopády i Broumovské steny. V zime to k najbližším lyžiarskym vlekom Ski Kamenec a Ski areál Nebíčko budete mať cca 15 minút jazdy autom

Kde budete spať?

Bývať budete v jednej zo 60 príjemne vybavených izieb. K dispozícii sú dvojlôžkové, ale aj troj, štvor a päťlôžkové izby. Všetky lôžka v izbách sú pevné a pohodlné. Každá izba má telefón, LCD televíziu, WiFi a vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom, WC a fénom. Celý hotel je bezbariérový, má moderný výťah a je možné zabezpečiť aj špeciálnu izbu pre vozíčkarov.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii vás čakajú raňajky formou bufetu a večere formou teplého samoobslužného bufetu - jednotné menu s polievkou, šalátový bar a zmrzlinový samoobslužný bar. K hotelu patrí aj príjemná kaviareň.

Hotel Praha ***

Hotel Praha ***

Mírové náměstí 49 , Broumov
Česká republika

+420 777 801 990

hotel-praha@hotel-praha.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 250 Kč/deň (malé plemená), 350 Kč/deň (veľké plemená)
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Reštaurácia
Úschovňa bicyklov

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
10 m
Zástavka
0,4 km
Zjazdovka
14 km