Doprajte si pobyt s rôznorodými kúpeľnými procedúrami v Hoteli Panorama Spa ****. Kde inde ako v Karlových Varoch by ste sa mohli zbaviť nahromadeného stresu a opäť začať voľne a zhlboka dýchať? V slávnom kúpeľnom meste obklopenom prekrásnou prírodou budete privítaní welcome drinkom a každý deň zahájite výbornými raňajkami vo forme bufetu.

Karlove Vary Tip na výlet

Karlove Vary boli založené už v roku 1350 na povel Karla IV. História liečby tu trvá už viac ako 660 rokov. Zlatú éru a najväčší rozkvet kúpele zažívajú až v 18. a 19. storočí, kedy získavajú celosvetový ohlas a tiež dnešnú architektonicky úchvatnú podobu. Liečivé pramene tu pomocou termálnych kúpeľov a pitnej kúry pomáhajú na liečbu ochorení pohybového a tráviaceho ústrojenstva, chorôb pečene, pankreasu alebo diabetu. Ohromí vás tu hneď niekoľko kolonád - Vřídelná, Zámocká, Trhová, Mlýnská a Sadodvá. Medzi najvýznamnejšie budovy patrí hotely Imperial a Pupp alebo Alžbetine a Cisárske kúpele. V meste sa môžete tešiť aj na bohaté kultúrne vyžitie a slávne festivaly.

Viac informácií

Komfort v centre a zároveň na vyhliadke

Hotel Panorama Spa **** s prekrásnym výhľadom priamo na centrum Karlových Varov vám okrem vyhliadky ponúkne široké spektrum rôznorodých kúpeľných procedúr. Ubytujte sa iba 10 minút chôdze od hlavného karlovarského minerálneho prameňa a kúpeľnej trasy s kaviarničkami a obchodmi pozdĺž rieky Teplá.

Izby Standard s pohodlnou manželskou posteľou a možnosťou prístelky sú vybavené tiež obývacím kútom s kresielkami a televíziou, WiFi a vlastným sociálnym zariadením. Hotel má dlhoročnú tradíciu, býval aj sanatóriom. V hotelovej reštaurácii si vychutnáte bohaté raňajky formou teplého aj studeného bufetu vrátane zeleniny, ovocia a mliečnych výrobkov. Za pekného počasia vám bude k dispozícii aj terasa.

Kúpeľné procedúry od profesionálov

Po nedávnej rekonštrukcii si tu môžete okrem moderného interiéru naplno užívať komplexné balneologické procedúry. Aby ste ale z Karlových Varov odchádzali patrične odpočinutí a zrelaxovaní, mali by ste navštíviť niektorú z kultúrnych udalostí, festivalov či koncertov na promenáde a vydať sa na výlet do Slavkovského lesa.

Hotel Panorama Spa ****

Na Vyhlídce 158/20, Karlovy Vary
Česká republika

+420353361551

recepce@panoramahotel.cz

Check in
Od 14:00
Check out
Do 10:00
Domáci maznáčik
Povolený
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie za poplatok 250 Kč/deň

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
1 km
Vzdialenosť od kúpelov
1 km
Zastávka
100 m

Tipy na výlet

Vřídlo a Vřídelná kolonáda

Vřídlo, najteplejší a najvýdatnejší prameň, je jedným zo symbolov Karlových Varov. Až 72 °C horúci gejzír minerálnej vody nájdete v srdci Vřídelnej kúpeľnej kolonády, kde je zachytený v promenádnej hale. Vŕídlo tryská až do výšky 12 metrov a za minútu vydá až 2 000 litrov vody. Jeho podzemná časť je hlavným zdrojom termálnej vody pre všetky kúpeľné zariadenia. Časť unikátneho podzemia môžete navštíviť vďaka exkurznej trase Podzemie Vřídla. Táto voda sa využíva na liečebné a pitné kúry.

Bazénové centrum v Karlových Varoch

Je ten správny čas na vodné radovánky! Vyrazte do moderného bazénového centra v Karlových Varoch. Nájdete tu bazén s dĺžkou 25 metrov s šiestimi plaveckými dráhami a relaxačnú zónu, v ktorej sú inštalované vírivky, protiprúdy a masážne hlavice. Tešiť sa môžete ale i na tobogan, parnú a suchú saunu a odpočinkovú zónu s ležadlami. Na svoje si prídu i deti - v detskom výukovom bazéniku s vodnou atrakciou.

Múzeum sklárne Moser

Zažite jedinečný pohľad do histórie aj súčasnosti sklárne Moser, ktorú tu v roku 1857 založil Ludwig Moser a dnes je táto značka známa po celom svete. V múzeu sklárne spoznáte históriu výroby, najluxusnejšie vyrobené kúsky aj ich slávnych majiteľov. Môžete si tu zakúpiť cenný suvenír alebo si pozrieť rovno tiež miestnu sklársku hutu, kde môžete v rámci exkurzie nahliadnuť priamo do výroby.