Vydajte sa na dovolenku do Českého Krumlova a objavte všetky krásy tohto historického mesta aj južných Čiech. V cene balíčka máte výborné raňajky formou bufetu aj zľavu do reštaurácie Leylaria a do Múzea vltavínov. Penzión Teddy navyše stojí priamo v historickom centre.

O ubytovaní

Penzión Teddy nájdete priamo v historickom jadre Českého Krumlova, ktoré je súčasťou svetového kultúrneho dedičstva UNESCO. Vydajte sa do Mestského divadla (90 m), Regionálneho múzea (160 m), Múzea tortúry (400 m) či Múzea vltavínov (450 m). Kúsok je tiež Zrkadlový labyrint (550 m) a známe pamiatky a miesta ako napríklad Námestie Svornosti (400 m), Lazebnický most (450 m), Plášťový most (1 km) či zámok s dominantnou vežou (1,3 km). Ujsť si nenechajte ani Otáčavé hľadisko (1,4 km) a krásnu zámockú záhradu.

Na výlet mimo Český Krumlov môžete zájsť do Hlubokej nad Vltavou s nádherným zámkom (33 km), k Lipenskej priehrade (28,5 km) alebo do Rožmberka nad Vltavou (23 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej zo 6 dvojlôžkových izieb alebo v trojlôžkovej izbe. Izby sú vybavené štýlovým starožitným nábytkom, ktorý prešiel renováciou, okrem pohodlnej postele je samozrejmosťou aj vlastná kúpeľňa so sprchou. Z izby budete mať výhľad na rieku Vltavu, alebo do uličky. Niektoré izby majú aj terasu, z ktorej si môžete užiť západ slnka.

Na čom si pochutnáte?

Každé ráno sa v čase od 8:00 do 10:00 posilníte raňajkami formou bufetu, ktoré sa podávajú priamo v penzióne.

Penzion Teddy

Penzion Teddy

Rooseveltova 38 , Český Krumlov
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
za 300 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie pri penzióne nie je možné

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Baby friendly

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
50 m
Zastávka
0,3 km