Dovolenka v Českom Krumlove

Zažite rozprávkovú atmosféru pod zámkom. Vyberte si výhodný pobyt, vďaka ktorému sa budete cítiť ako v rozprávke. Český Krumlov, jedno z najnavštevovanejších miest ČR, ponúka množstvo historických i kultúrnych zaujímavostí, ktoré stojí za to vidieť.

Načítavam ponuky...


Český Krumlov je skutočnou perlou južných Čiech, a to právom. Ide o jedno z najnavštevovanejších miest nielen v južných Čechách, ale v celej Českej republike. Pýtate sa prečo? Príďte sa pozrieť na vlastné oči a pochopíte, prečo je mesto zapísané na Zozname UNESCO.

Romantické mestečko s bohatou históriou

Hlavným lákadlom Českého Krumlova je nádherný rovnomenný zámok ležiaci na rieke Vltave. Určite ho neprehliadnete vďaka jeho zámockej veži. Ten dodáva celému miestu rozprávkovú atmosféru. Rovnako krásne je potom aj historické centrum plné architektonických skvostov, skvelých reštaurácií a dobových obchodíkov. Za návštevu stojí tiež Múzeum voskových figurín, miestny pivovar, Kostol sv. Víta či otáčavé hľadisko.

Chcete, aby bol váš pobyt nezabudnuteľný? Vyberajte z romantických pobytov s jedinečnou atmosférou. Ak okrem poznávanie historických pamiatok chcete aj leňošiť, pozrite sa na ponuku wellness pobytov.