Užite si bezkonkurenčnú dovolenku v obľúbenom Hoteli Zagreb *** s all inclusive, animáciami pre deti i dospelých a vstupom do bazénov a sauny. Tešte sa na večery s hudbou. Hotel leží priamo na pláži, 300 m od centra a blízko je aj ostrov Pag. Dieťa do 12 rokov má pobyt zdarma!

Overené Travelkingom

“Tento hotel som navštívil už dvakrát. Má perfektnú polohu, len asi 5 minút pešo od nádhernej zátoky, ktorá vás ohromí výhľadom. Zúčastnil som sa aj výletu loďou s množstvom aktivít na celý deň, ako napríklad návšteva mesta či pláže. Personál hotela bol tiež skvelý, majú tu veľmi príjemné, útulné wellness a večer hrala živá hudba.”

Moje fotky z pobytu
Zoltan Horvath - Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko
Osobne overené: Júl 2021

O ubytovaní

Hotel Zagreb *** sa nachádza v príjemnom letovisku Karlobag priamo na pláži. Príjemnou prechádzkou po promenáde okolo pobrežia dôjdete až do centra mesta (500 m) s obchodíkmi, kaviarňami a reštauráciami. Okolie ponúka skvelé podmienky na vodné športy ako jachting, windusrfing, potápanie či šnorchlovanie. Cez most sa pešo aj autom dostanete na protiľahlý ostrov Pag (20 km). Na Pagu leží populárna pláž Zrće (29 km), ktorá je so svojimi plážovými barmi a hudobnými klubmi pokladaná za najlepšiu party pláž v Chorvátsku. Milovníci turistiky a cykloturistiky by nemali vynechať návštevu Prírodného parku Severný Velebit, ktorý sa týči priamo nad Karlobagom.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v dvojlôžkovej izbe vybavenej klimatizáciou, satelitnou televíziou, WiFi pripojením, chladničkou, minibarom a vlastnou kúpeľňou. Do izby je možné umiestniť jednu prístelku. Za príplatok je tiež možné ubytovanie v izbe s balkónom, v ktorej môžu byť dve prístelky.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii sa podávajú bohaté bufetové raňajky, obedy aj večere. Súčasťou varianty all inclusive je tiež neobmedzená konzumácia nápojov v dvoch baroch (vrátane toho pri bazéne). Ak vás cez deň prepadne chuť na sladké, zaiste príde vhod chutná sušienka.

Kde budete relaxovať?

Súčasťou hotela je vnútorný i vonkajší bazén. Oddýchnuť si ďalej môžete v saune alebo pri príjemnej masáži.

Cestujete s deťmi?

Pre deti je pripravená zábava pri animačných programoch a samozrejme tiež ihrisko.

Niečo naviac

Milovníci športu určite uvítajú možnosť zahrať si futbal, basketbal, volejbal, mini golf či stolný tenis. Využiť môžete aj tenisové kurty.

Hotel Zagreb ***

Hotel Zagreb ***

Obala V. Nazora 25 , Karlobag
Chorvátsko

+38 599 210 1423

hotelzagreb1@gmail.com

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 5 €/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie za 3 €/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vnútorný bazén
Vonkajší bazén
Reštaurácia
Minibar

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,5 km
Vzdialenosť od mora
10 m

Tipy na výlet

Ostrov Pag

Ostrov PagTip na výlet

Ostrov Pag svojim podnebím a prírodou pripomína grécke ostrovy a návštevníci si ho vyberajú kvôli jeho čistým plážam a netypickej gastronómii. K obľúbeným zábavkám tu patrí šnorchlovanie a potápanie, a to vďaka bohatému podmorskému životu, ktorý je tu možné pozorovať. Vidieť môžete kraby, ježovky, morské sasanky i červené hviezdice. S pevninou je ostrov spojený ako lodnou dopravou, tak mostom.

Zadar
Zadar
Národný park Paklenica
Národný park Paklenica
Memoriál Nikola Tesly
Memoriál Nikola Tesly