Hotel s nádherným výhľadom na Jeseníky

Ak sa chystáte na aktívnu dovolenku, ktorá ale ponúka aj veľa možností na oddych, potom je hotel Centrum Stone stvorený práve pre vás. Nájdete ho v hornej časti Vrbna pod Pradědem v smere na Karlovu Studánku a ponúkne vám krásny výhľad na okolitú krajinu.

Ubytovaní budete v komfortných izbách s vlastnou kúpeľňou. Polpenziu si vychutnáte v štýlovej hotelovej reštaurácii, ktorá má kapacitu až 60 hostí a ponúka pestrý sortiment jedál pre deti, vegetariánov aj milovníkov zdravej výživy.

Odpočívajte aktívne

Dominantou hotela Centrum Stone je zábavno-relaxačné centrum. Nájdete tu dve bowlingové dráhy, biliardové stoly, ping-pong aj posilňovňu. Športoví fanúšikovia ocenia posedenie v bare a sledovanie športových prenosov na veľkoplošnej TV.

Za príplatok môžete po celodennom výlete relaxovať vo wellness, ktoré ponúka vírivku, saunu a solárium.

Tipy na výlet

Ski areál Vrbno pod Pradědom

Vo Vrbne pod Pradědom na vás čaká 800 metrov dlhá zjazdovka, ktorá ponúka návštevníkom modrú až červenú obtiažnosť. Samozrejmosťou je potom požičovňa vybavenia a lyžiarska a snowboardová škola. Milovníci bielej stopy potom v okolí nájdu tiež upravované bežkárske trate.

Ski areál Praděd

Zalyžujte si pod najvyššou horou Moravy. V ski areáli Praděd vám je k dispozícii 4,5 km zjazdových tratí rôznych obtiažností. Tento areál, niekedy nazývaný tiež "Moravským ľadovcom" je zárukou perfektných snehových podmienok a tiež skvelého výhľadu. Samozrejmosťou je požičovňa vybavenia, lyžiarska škola a detské vleky. V okolí nájdete aj viac ako 20 km bežkárskych trás.

Ski areál Myšák

K dispozícii je tu 5 zjazdoviek. FAMILY – modrá zjazdovka s dĺžkou 1 100 m, ktorá je určená pre pohodové lyžovanie. Pod lesom – modrá zjazdovka s dĺžkou 200 m, ktorá je určená pre začínajúcich lyžiarov. Myšáček – posledná z modrých zjazdoviek, má 50 m a je určená pre deti. FIS – červená zjazdovka s dĺžkou 650 metrov, na ktorej sa už niekoľko rokov jazdia lyžiarske preteky. Rukáv – taktiež červená pretekárska zjazdovka.

Centrum Stone

Sadová 123, Vrbno pod Pradědem
Česká republika

+420 777 726 021

recepce@centrumstone.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel nie je bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 200 Kč/noc
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané
4,34/5
Celkom 95 hodnotení