Penzión so štýlovou reštauráciou

Penzión u Maryny je obklopený krásnym prostredím Moravskosliezskych Beskýd, kde nájdete dostatok zázemia pre oddych i športové vyžitie.

Ubytovanie je zabezpečené v štýlových izbách s vlastným sociálnym zariadením. Bude tu na vás dýchať domácka horská atmosféra. Súčasťou objektu je aj reštaurácia. Na miestnom jedálničku nájdete predovšetkým špeciality českej kuchyne, ale aj ryby alebo deväť druhov zemiakových placiek. Možnosť pochutnať si tu budete mať aj vďaka polpenzii.


Tešiť sa môžete aj na profesionálny bowling so štyrmi dráhami.

Bohaté vyžitie v okolí penziónu

Máte radi cyklistiku? Tak to si nezabudnite vziať bicykel! Cyklotrasy vedú priamo od penziónu a bicykle navyše ľahko môžete prepraviť tiež vlakom, pretože zastávka Bocanovice leží len 150 metrov od ubytovania. K dispozícii sú aj trasy pre pešiu turistiku.

V okolí je tiež veľa možností vodných radovánok - napríklad v 20 minút vzdialených hoteloch Zagroń Istebna či Hotel Gołębiewski bei Wisła nájdete parádne aquaparky, alebo vyskúšajte Vodný zábavný park Tropikana. Zavítať môžete tiež do jedného z bazénov v Jablunkove, Lomnej, Mostech, atď.

Každý týždeň sa v okolí konajú tiež rôznorodé regionálne akcie - Vozatajské preteky, Gorolski Święto, Plackový festival, Slezské dni, Jablunkovské jabko a ďalšie.

Tipy na výlet

Javorový vrch

Do výšky 1032 m sa týči vrchol hory Javorový vrch v Moravskoslezských Beskydách. Vyjsť sem môžete sedačkovou lanovkou z Oldřichovice u Třinca alebo sa vydať pešo po turistických trasách. Hora slúži nielen ako turistický cieľ, kde si pochutnáte na obede v turistickej chate, ale nájdete tu rovno celý rekreačný areál. Sídli tu škola paraglidingu a začínajú tú zjazdovky rôznej obtiažnosti.

Jurkovičova rozhľadňa

Cez 30 metrov vysoká rozhľadňa postavená v rokoch 2010 - 2011 tvorí dominantu kúpeľného mesta Rožnov pod Radhoštěm. Jedná sa o jednu z najkrajších stavieb v šírom okolí a ak máte cestu okolo, rozhodne by bola škoda sa pri nej nezastaviť. Výhľad z rozhľadne je rovnako zaujímavý ako jej konštrukcia. Rozhľadňa je otvorená každoročne od apríla do októbra.

Prales Mionší

Národná prírodná rezervácia prales Mionší je významná pre svoju jedinečnú faunu a flóru. Rezervácia sa nachádza v Těšínskych Beskydách v blízkosti obce Dolní Lomná a návštevníkom je tu sprístupnený náučný chodník dlhý asi 7 km. V pralese sa nachádza niekoľko chránených a ohrozených druhov rastlín a živočíchov. Rastú tu stromy vo veku okolo 250 rokov, ktoré dosahujú výšku až 60 m, medzi papradím a machom sa prechádza rys alebo vlk. Pohľad na tunajšiu prírodu vo vás rozhodne zanechá hlboký dojem.

Restaurace a Penzion u Maryny

Bocanovice 3, Bocanovice
Česká republika

+420 702 948 880

bifta@email.cz

Check in
od 13:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel nie je bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zakázaný
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané
4,64/5
Celkom 53 hodnotení