Užite si dovolenku v Krušných horách v krásnom mestečku Boží Dar. Bývať budete v rodinnom Penzióne Svatý Petr s komfortne zariadenými izbami a chutnou polpenziou. Okolie je ako stvorené na výlety po celý rok - Božídarské rašelinisko, Šlikův hrádek a ďalšie.

O ubytovaní

Penzion Svatý Petr nájdete priamo v centre Božieho Daru, mestečka považovaného za srdce Krušných hôr. Neďaleko sa nachádzajú Božídarské rašeliniská (3,5 km), vydajte sa po náučnom chodníku alebo zavítajte na Ježiškovu cestu. Za návštevu stojí tiež blízky Hradniční kámen (2,5 km), hora Klínovec (4 km) so svojou rozhľadňou a parádnym výhľadom, Hadí hora (4 km) či Šlikův hrádek (7 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej z 9 komfortných izieb s moderným vybavením, satelitnou televíziou a WiFi. Každá izba je jedinečná, pretože je vybavená v iných farbách. Samozrejmosťou je vlastné sociálne zariadenie s WC a sprchou. K dispozícii je tiež jeden apartmán.

Na čom si pochutnáte?

Na skvelých pokrmoch si pochutnáte v reštaurácii. Tešte sa na raňajky formou bufetu. Večera sa potom servírujú ako jednotné menu. Kedykoľvek počas dňa si tu však môžete dopriať niečo dobré.

Penzion Sv. Petr

Penzion Sv. Petr

Boží Dar 6 , Boží Dar
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik je zadarmo
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň
Požičovňa bicyklov

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,2 km
Zastávka
100 m
Zjazdovka
0,2 km