Vyrazte do Hotela Slovan **** v srdci Jeseníkov, ktorý už 3x vyhral súťaž Hotel roka a kde vás čaká relax pri prírode s polpenziou. Na svoje si prídu milovníci dobrého jedla, v cene je gurmánske menu s 5 až 7 chodmi. Poteší vás tiež balík zliav na bowling, elektrobicykle a ďalšie.

Dovolenka v ocenenom hoteli Slovan ****

Nechajte sa rozmaznávať len kúsok od kúpeľov Jeseník pri pobyte s gurmánskym alebo relaxačným balíčkom. Vynikajúce služby a nadštandardné ubytovanie vám poskytne Hotel Slovan ****, ktorý získal cenu Hotel roka 2014, 2016 a 2017 v kategórii 4* v prestížnej súťaži Czech Hotel Awards.

Hotel má tradíciu siahajúcu až do roku 1868 - skúsenosti, kvalita služieb a skvelý servis sú tu zaručené. Izby hotela sú štýlovo zladené, majú LCD TV, trezor, minibar a samozrejme vlastnú kúpeľňu s toaletou a fénom. Pre deti je k dispozícii detský kútik.


V hotelovej reštaurácii si pochutnajú aj tí najväčší gurmáni. Miestni šéfkuchári majú dlhoročné skúsenosti a školili sa napríklad v Pražskom kulinárskom inštitúte. Tešte sa, že menu s 5 až 7 chodmi pre vás bude zážitkom.


Atraktívna lokalita Jeseníkov

Po celý rok vás zase zaujme nespočetné množstvo turistických trás. Vydajte sa na Praděd alebo na Šerák a dajte si poriadne do tela. Čo navštíviť s deťmi? Absolvujte prehliadku Jaskýň Na Pomezí, prejdite si náučný chodník na Rejvíze alebo navštívte Termály Losiny, kde sa deti vybláznia na tobogáne.

Tipy na výlet

Ski areál Vrbno pod Pradědom

Vo Vrbne pod Pradědom na vás čaká 800 metrov dlhá zjazdovka, ktorá ponúka návštevníkom modrú až červenú obtiažnosť. Samozrejmosťou je potom požičovňa vybavenia a lyžiarska a snowboardová škola. Milovníci bielej stopy potom v okolí nájdu tiež upravované bežkárske trate.

Ski areál Ramzová

Kde nájsť najdlhšiu zjazdovku v Česku s dĺžkou 3 260 metrov? No predsa v lyžiarskom areáli Bonera Ramzová, ktorá vás sedačkovou lanovkou vyvezie až na vrchol hory Šerák. V celkovom súčte si môžete v areáli užiť až 8 km zjazdoviek a na bežkárov čaká v okolí množstvo bežkárskych trás smerom na Šerák, Petríkov alebo Ostružno. Z vrcholu Šeráku potom možno pokračovať po hlavnej hrebeňovej magistrále Jeseníkov napríklad na Praděd.

Priessnitzove kúpele Jeseník

Neďaleko Jeseníka leží od roku 1822 prvý vodoliečebný ústav na svete - Priessnitzové liečebné kúpele. Okrem procedúr, ktoré pôsobia priaznivo na dýchacie cesty a krvný obeh, si tu môžete vychutnať pôžitok z architektúry a krásny výhľad na hrebene Jeseníkov. Neďaleko nájdete tiež rodný dom a múzeum Vincenza Priessnitza. Deti si môžu užiť jazdu po promenáde vo vláčiku.

Hotel Slovan ****

Masarykovo nám. 23/4, Jeseník
Česká republika

+420 777 779 729

info@slovanhotel.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel je čiastočne bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 200 Kč/noc
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané
4,7/5
Celkom 481 hodnotení