Užite si Prahu v historickej budove bývalého kráľovského súdu v Royal Court Hoteli ****, ktorý leží v parádnej lokalite kúsok od centra - na Václavské námestie dôjdete za 15 minút. V cene sú bohaté raňajky a fľaša vína. Doplatiť si môžete wellness.

Prepychový hotel len kúsok od centra Prahy

Máte radi Prahu a radi sa vraciate do centra tohto veľkomesta? Potom stavte na dovolenku v Royal Court Hoteli ***, ktorý leží kúsok od hlavných pamiatok a brehu Vltavy. Najbližšia stanica metra je vzdialená 5 minút chôdze.

Tešte sa na pokojné prostredie hotela a moderné izby, ktoré sú pohodlne zariadené a vďaka kávovým odtieňom pôsobia veľmi príjemne. V štandardných izbách nájdete vlastnú kúpeľňu s fénom, plazmový televízor a minibar. Nechýba ani rýchlovarná kanvica, čaj, káva a čajový servis.

V hotelovej reštaurácii sa podávajú kráľovské raňajky formou bohatých švédskych stolov - výber z horúcich jedál, pečiva, cereálií, ovocia i zeleniny, takže sa hneď na začiatku dňa skvele posilníte a ešte si pochutnáte. Pri raňajkách si môžete dať tiež pohárik sektu.

Skvostné wellness v orientálnom štýle

Túžite po relaxácii? Za príplatok si oddýchnete v nádhernom hotelovom wellness centre. Uvoľnite svoje telo v horúcej vírivke či fínskej saune, nechajte sa rozmaznávať počas thajskej masáže alebo skrátka len relaxujte v odpočinkovej zóne, kde na vás čaká zelený čaj, rozkladacie lehátka, lounge, hudba a mini bar.

Tipy na výlet

Václavské námestie

Pôvodnému stredovekému trhovisku Konský trh, dnes druhému najdlhšiemu námestiu v republike, dominuje jazdecká socha svätého Václava od Josefa Václava Myslbeka z roku 1912. Za návštevu určite stojí tiež historická budova týčiaca sa nad ňou - Národné múzeum. "Václavák" bol ústredným miestom Nežnej revolúcie aj ďalších historických udalostí ako napríklad vyhlásenie vzniku Československa. Dnes je spolu s ulicou Na Příkopě obchodným centrom Prahy.

Karlův most a Pražský hrad

Užite si jedno z najkrajších miest sveta plnými dúškami. Stačí prejsť nezameniteľný Karlov most a pred vami sa rozprestrie Malá Strana, Hradčany, Pražský hrad s Katedrálou sv. Víta a najkrajším výhľadom na stovežatú Prahu. Kým romantiku si užijete na Petříne, Staré mesto vás očarí množstvom pamiatok a svojou nezameniteľnou atmosférou s kaviarňami a výbornými reštauráciami. Vyskúšať môžete napríklad prechádzku kočom alebo plavbu po rieke Vltave.

Tancujúci dom

České hlavné mesto je známe pre svoje historické budovy, moderný Tancujúci dom sa však už tiež stal neoddeliteľnou súčasťou jeho podoby. Zrealizovanie návrhu Franka Gehryho a Vlada Miluniča inicioval Václav Havel, projekt si získal pozornosť po celom svete. V tancujúcom dome, ktorý leží pri brehu Vltavy, sa nachádza galéria, reštaurácia, bar aj hotel.

Royal Court Hotel ***

Wenzigova 1873-6, Praha 2
Česká republika

+420 775 486 609

akce@royalcourthotel.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 12:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel je čiastočne bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik po predchádzajúcej dohode za poplatok 270 Kč/noc
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané
4,81/5
Celkom 32 hodnotení