Užite si pohostinný Slovácký kraj a zájdite si na pobyt do Hotela Lidový dům v Bzenci. Čakajú vás pohodlné izby a chutné raňajky formou bufetu. Navštívte tiež zámok Bzenec len 2 minúty od hotela.

O ubytovaní

Hotel Lidový dům *** nájdete v centre vinárskej obce Bzenec na Slovácku. Objavujte krásy mesta, vydajte sa do skanzenu Strážnice (9 km), na zámok Milotice (12 km), alebo do ZOO v Hodoníne (22 km).

Kde budete spať?

Novo zrekonštruovaný hotel ponúka pohodlné ubytovanie v izbách zariadených jednoduchým dreveným nábytkom, s posteľou so zdravotným matracom, televíziou, WiFi pripojením a vlastnou modernou kúpeľňou.

Na čom si pochutnáte?

Raňajky formou bufetu a večere s tromi chodmi si vychutnáte v elegantnej hotelovej reštaurácii s krbom. Tešte sa na výdatné jedlá českej i medzinárodnej kuchyne. Zájsť môžete do pivnice zariadenej v štýle prvej republiky, kde sa čapujú pivá z Plzeňského Prazdroja. V teplých dňoch je k dispozícii vonkajšie posedenie.

Slovácko Tip na výlet

Oblasť nekonečných vinohradov, krásnej prírody, dobrej nálady a mnohých zaujímavých historických i kultúrnych pamiatok - to je Slovácko. Nechajte sa vtiahnuť do jedinečnej atmosféry južnej Moravy a užite si ústretovosť tunajších ľudí v jednom z mnohých vínnych pivníc. Pokiaľ máte záujem o túru alebo príjemnú prechádzku na bicykli, ste tu správne, rovnako ako ak vás zaujímajú starobylé hrady a zámky.

Čo nevynechať pri návšteve Slovácka?

  • Hrad Buchlov
  • Zámok Buchlovice
  • pútnické miesto Velehrad

Vydajte sa aj do Archeoskanzenu Modrá, Uherského Hradišťa alebo Veselí nad Moravou. V Starém Měste navštívte Pamätník Veľkej Moravy a unikátnu Kovozoo.

Viac informácií

Kde budete relaxovať?

Hotel nedisponuje vlastným wellness centrom, môžete si však objednať niektorú z masáží, ktorá vám bude poskytnutá na izbe.

Cestujete s deťmi?

Pre deti je pripravený vonkajší detský kútik s trampolínou a preliezačkami.

Hotel Lidový dům ***

nám. Svobody 310 , Bzenec
Česká republika

+420 702 276 181

recepce@hotellidovydum.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Reštaurácia

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,4 km
Vzdialenosť od kúpeľov
16,8 km
Zástavka
0,2 km
Zjazdovka
14,4 km