Dovolenka na Slovácku

Oblasť živých ľudových zvykov, cimbalovej muziky, slivovice a vína. Slovácko je bohaté na pamiatky a prírodné krásy. Stopu tu zanechali dávni lovci mamutov, Rimania, vládcovia Veľkej Moravy i stavitelia zámkov a ľudoví umelci. Spoznajte tieto krásy.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Najväčším lákadlom pobytu v Hoteli Lidový dům *** je rozhodne degustácia vína v štýlovej pivnici, kde bola príjemná klíma, ktorá nás počas tropických letných dní osviežila. K vynikajúcemu vínu patrí aj výborné jedlo, ktoré sme si vychutnali dosýta vďaka lahodnej polpenzii. Musím tiež vyzdvihnúť milý personál, a to ako vo vinárni, tak na recepcii hotela. V komfortných izbách bolo všetko potrebné na pobyt a mňa osobne potešili tvrdé matrace na posteliach. Z výletov môžem odporučiť bzeneckú kaplnku, zámok, jeden z okolitých skanzenov a Bukovanský mlyn.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tím

V tejto lokalite už ďalšie ponuky nemáme. Čo sa tak pozrieť na pobyty v dojazdovej vzdialenosti?

V tejto lokalite už ďalšie ponuky nemáme. Čo sa takto nechať inšpirovať našimi najpredávanejšími pobytmi?Slovácko nájdete na južnej Morave a je oblasťou nekonečných vinohradov, krásnej prírody, dobrej nálady a mnohých zaujímavých historických i kultúrnych pamiatok. Páčiť sa tu bude cyklistom, turistom i milovníkom vína.

Slovácko, malebný kraj vína a ľudových tradícií

Za návštevu rozhodne stojí niektorý z miestnych vínnych pivníc. Ak sem navyše zavítate počas slávností vína či inej udalosti, užijete si tiež cimbalovou muziku, krásne kroje a dobré jedlo. Na výlet sa vydajte na Hrad Buchlov či Zámok Buchlovice - nepomýlite si ich. Krásny je tiež Archeoskanzen Modrá či unikátnu Kovozoo.

Pri výbere ideálneho ubytovanie nahliadnite do vinárskych pobytov, kde je v cene degustácia či fľaša vína. Ak si okrem vína chcete užiť aj odpočinok, vyberajte z wellness pobytov.