Dovolenka pre pravých nadšencov rýchlych strojov vás čaká v Brne. V Hoteli Kobero *** neďaleko automotodromu vás čaká ubytovanie v pohodlných izbách, raňajky v hotelovej reštaurácií aj relax vo vnútornom bazéne a pri masáži.

Pobyt v hoteli s vlastným vnútorným bazénom

Užite si tú pravú dovolenku pre nadšencov rýchlych strojov. Hotel Kobero *** sa nachádza v časti Brna Říčany, ktorá je vzialená polhodinu jazdy od centra Brna a len 3 kilometre od automotodromu. Pre hostí je pripravená úschovňa motoriek a bicyklov.

Čaká na vás ubytovanie v komfortných izbách vybavených LCD televízorom so satelitom, s WiFi pripojením, chladničkou a príslušenstvom na prípravu čaju a kávy. Nechýba kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou. K dispozícii sú dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky, jedna trojlôžková izba alebo dve štvorlôžkové.

V reštaurácí Hotela Kobero *** sú podávané pochúťky tradičnej českej kuchyne aj svetové špeciality. Cez týždeň si môžu hostia vybrať z popoludňajšieho menu s výberom z troch jedál.


A po dni presedenom v sedadle nie je nič lepšie, ako si si dopriať oddych v bazéne či pri relaxačnej masáži.

Odpočinok pri Brnenskej priehrade i automotodrome

Okolie lesov blízko Brnenskej priehrady (15 km) pretkáva množstvo cestičiek ako stvorených pre výlet na bicykloch aj na pešiu túru. Vodnú nádrž, ktorú miestni nazývajú Prýgl, môžete prebrázdiť na lodiach alebo si v nej v lete zaplávať. Výlet okolo nádrže príjemne zakončíte návštevou majestátneho hradu Veveří (7 km).

Vo vzdialenosti 3 km od hotela leží známy Masarykov okruh, na ktorom sa už takmer 100 rokov odohrávajú automobilové a dnes aj motocyklové preteky. Súťažiaci z celého sveta každoročne súperia na brnenskom okruhu v adrenalínom nabitých pretekoch Grand Prix Českej republiky.

Tipy na výlet

Hrad Veveří

Známy a turisticky veľmi navštevovaný hrad na skale pár kilometrov od centra Brna má za sebou veľmi bohatú históriu plnú míľnikov pre celú krajinu, ale aj časté striedanie majiteľov spojené s necitlivými úpravami na rôzne účely. V posledných 15 rokoch prebieha na hrade, ktorý je opäť otvorený verejnosti, pozvoľná rekonštrukcia a Veveří sa stalo dejiskom festivalov a ďalších zaujímavých kultúrnych podujatí.

Brnenská priehrada

Okolie brnenskej priehrady je krásne v akomkoľvek ročnom období, v teplých mesiacoch sa môžete prechádzať okolo vodnej hladiny, brázdiť breh na bicykli alebo sa previezť pravidelnou parníkovou dopravou, v zime je priehrada skvelou príležitosťou k prevetraniu korčulí či bežiek. Čerešničkou na torte sú každoročne organizované veľkolepé ohňostroje Ignis Brunensis aj ďalšie kultúrne podujatia, ktoré sa pravidelne okolo priehrady konajú.

ZOO Brno

V brnenskej zoologickej záhrade môžete vidieť viac ako 1 700 zvierat, a to zhruba 370 rôznych druhov. Tigre sumaterské, medvede kamčatské, orly bielohlavé, expozíciu klokanov, mnoho plazov a iných exotických zvierat, to všetko budete mať v ZOO Brno takmer na dosah ruky. Skvelý zážitok si domov odvezú nielen deti, ale aj rodičia. V celoročne otvorenej ZOO sa navyše uskutočňujú aj rôzne súťaže, výukové programy a zábavné podujatia. Celodenný vstupné pre dospelého vyjde na 120 Kč (cca 4,5 €).

Hotel Kobero ***

Brněnská 311, Říčany u Brna
Česká republika

546 427 523

kobero@kobero.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel je čiastočne bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 200 Kč/noc
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie povolené