Vychutnajte si čarovnú atmosféru historického srdca Európy. Pri pobyte v TOP HOTELI Praha **** si navyše užijete neobmedzený vstup do krytého bazéna, vírivky, fínskej sauny a fitnescentra. Tešte sa aj na vynikajúcu polpenziu. Ubytovaní budete v izbe Executive či Superior.

Pobyt v umeleckom TOP HOTELI Praha ****

Vydajte sa na luxusnú dovolenku do hlavného mesta Českej republiky. Priestory hotela sú zdobené freskami, vitrážami, mosadznými lustrami, vodnými fontánami a množstvom originálnych obrazov. Na recepcii vás privíta výzdoba z kamenných dosiek z onyxu dovezených z Nepálu. Nájdete tu i plastiky a diela popredného českého fotografa Jadrana Šetlíka.


Výber z dvoch typov prepychových izieb

  • V izbách Executive (cca 45 m²) nájdete manželskú posteľ alebo oddelené lôžka a vlastné sociálne zariadenie s WC a vaňou. Do tejto izby sa dajú umiestniť maximálne 2 prístelky.
  • V izbách Superior (cca 45 m²) nie je možnosť prístelky, sú tak vhodné skôr pre páry ako pre rodiny. Nájdete tu spálňu s manželskou posteľou alebo oddelenými lôžkami, pracovný stôl, jednu kúpeľňu s vaňou a ďalšiu so sprchovacím kútom a WC.

Hotel disponuje 5 reštauráciami a 3 barmi, kde si hostia môžu pochutnať na českej aj medzinárodnej kuchyni.


Perfektný relax

Po náročnom dni si môžete oddýchnuť v čarovných priestoroch hotelového wellness centra. Nájdete tu veľký krytý bazén, whirlpool, fínsku saunu, eukalyptové inhalácie a turbo solárium.

Za príplatok si doprajte relaxačnú či thajskú masáž, občerstvite sa vo Wellness bare alebo skúste aqua aerobic.


TOP HOTEL Praha **** je držiteľom titulu Czech Hotel Awards 2016 za najobľúbenejší hotel v Českej republike, takže si môžete byť istí tým najlepším prostredím a servisom.

Top Hotel Praha ****

Blažimská 1781/4, Praha 11
Česká republika

+420 267 284 260

revenue@tophotel.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 11:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 300 Kč/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
140 Kč/noc.

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Detský kútik
Fitness
Konferenčná miestnost
Přednáškový sál

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
10 km
Zastávka
0,2 km
Aquapark
8 km