Vyrazte do Mariánskych Lázní na luxusný pobyt a nechajte každodenné starosti za sebou. V cene je vynikajúca plná penzia, ale predovšetkým skrášľujúce a ozdravné procedúry ako oxygenoterapia a zábaly, vstup do vírivky alebo do bazéna a tréning golfu. Dieťa do 12 rokov má pobyt vrátane prístelky a stravy zdarma.

Perfektná dovolenka v Golf Hoteli Morris ****

Golf Hotel Morris **** leží v pokojnej časti obľúbených Mariánskych Lázní a ročne ho navštívi približne 20 tisíc spokojných zákazníkov. Hotel spadá pod svetoznámu sieť hotelov Morris, takže si môžete byť istí maximálnou kvalitou služieb a ubytovania.

Tešte sa na elegantne vybavené izby s vlastným sociálnym zariadením, TV/SAT, telefónom, internetom a minibarom, v ktorých sa bude cítiť príjemne aj ten najnáročnejší klient.


Golf Hotel Morris **** sa teší priaznivým recenziám zákazníkov Travelkingu, ktorí oceňujú ako ochotu personálu, tak služby, vybavenie hotela aj lokalitu.


V átriovej reštaurácii hotela si pochutnáte na raňajkách a večeri. Dopriať si tu môžete ale aj obed. Reštaurácia sa špecializuje na stredomorskú kuchyňu a každý mesiac podáva rôzne špeciality (mexické, grécke, ...). V dennom caffe bare sa potom osviežte koktejlom alebo si zájdite na kávu a dezert.

Tipy na výlet

Mariánské Lázně

V Mariánskych Lázňach vás čakajú preslávené kúpeľné parky a kolonády, nádherné architektonické budovy, veľa kultúrneho aj spoločenského vyžitia a predovšetkým niekoľko desiatok liečivých prameňov. Najznámejšími sú Ferdinandov, ktorý bol tiež úplne prvým využívaným prameňom, ďalej Lesný prameň a Ambrožov. K pitným kúram slúžia pramene Krížový, Karolínin a Rudolfov. Mariánské Lázně sa vždy tešili obľube slávnych osobností a šľachty. Za zmienku stojí napríklad anglický kráľ Eduard VII alebo skladateľ J. W. Goethe. Dnes sú druhými najväčšími českými kúpeľmi.

Ferdinandov prameň

Najstarším využívaným prameňom Mariánskych Lázní je Ferdinandov. Pomenovaný bol po kráľovi Františkovi I., ktorý ho dal v 16. storočí prvýkrát preskúmať. Celkovo má prameň 7 výverov. Jeho klasicistickú kolonádu s fontánou nájdete v udržiavanom kúpeľnom parku. Pramene sa plne využívajú pre pitné kúry a k príprave uhličitých kúpeľov. Tie pitné sa potom plnia do fliaš s názvom "Excelsior".

Miniaturpark Boheminium

Pozrite sa na dokonalé makety významných pamiatok Českej republiky. Nájdete tu hrady, mosty, katedrály a mnoho ďalších. Všetky modely sú vyhotovené v jednotnej mierke 1:25, vďaka ktorej uvidíte exponáty tak, ako by ste ich pozorovali z lietadla vo výške asi 200 m. Park je otvorený po celý rok vrátane sviatkov a víkendov a je prístupný aj lanovkou.

Golf Hotel Morris ****

Zádub - Závišín 724, Mariánské Lázně
Česká republika

+420 35 44 22 777

golfhotel@hotelmorris.cz

Check in
od 15:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel je čiastočne bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 350 Kč/noc
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané
4,74/5
Celkom 68 hodnotení