Doprajte si luxusný pobyt v 4* hoteli pri najstaršom českom pivovare. Hotel Sladovna **** v Černej Hoře ponúka komfortné ubytovanie s polpenziou a neobmedzený vstup do štýlového wellness vrátane relaxačnej masáže alebo pivného kúpeľa s chromoterapiou. Neďaleko Moravského krasu nájdete poklad nielen v podobe piva s tradíciou.

Po stopách českého piva

Objavte Hotel Sladovna **** v Čiernej Hore 5 km od Brna a zároveň Pivovar Černá Hora - najstarší pivovar v Česku v jeho tesnej blízkosti. V luxusnom štýlovom hoteli nájdete nielen komfortné ubytovanie a kvalitnú gastronómiu, ale aj rozľahlé wellness centrum alebo pivovarské múzeum.

Ubytovaní budete v priestranných a moderných izbách typu Basic a Komfort. V oboch nájdete TV s plochou obrazovkou, telefón, trezor, minibar, vlastné sociálne zariadenie s fénom aj toaletnými potrebami. Izby Komfort disponujú výhradne manželskou posteľou.

Tešiť sa môžete na raňajky formou bufetu a v Reštaurácii Sladovna si vychutnáte servírované večere s tromi chodmi. Vaše ratolesti tu poteší detský kútik.

Sladovnícke wellness neobmedzene

Nádherné priestory klenutej pivnice jedinečného wellness centra sa vám nebude chcieť opustiť. Neobmedzený vstup do bazéna s masážnymi tryskami, vírivkami a do rozsiahleho saunového sveta využite preto maximálne. Na svet okolo úplne zabudnete pri relaxačnej masáži alebo pri pivnom kúpeli s chromoterapiou čiže terapiou farbami a dobre vychladeným pivom.

K najväčšej priepasti v strednej Európe

Hotel Sladovna **** je dobrým východiskovým bodom k poznávaniu Moravského krasu, ktorého lesy a jaskyne sú krásne v každom ročnom období. Minúť by ste nemali priepasť Macocha a Kateřinské, Sloupsko-šošůvské alebo asi najznámejšie Punkevní jaskyne. S deťmi sa môžete vypraviť do Western Parku Boskovice.

Tipy na výlet

Zámok Lysice

Navštívte barokový zámok s ojedinelou záhradou a bohato zariadenými interiérmi, ktoré môžete obdivovať hneď v dvoch prehliadkových okruhoch. Ďalšie okruhy sa sústreďujú na už spomínanú záhradu, záhradníctvo a oranžériu. Spolu so vstupenkou do zámockého parku obdržíte plánik, aby ste sa medzi kríkmi, altánkami a pergolami nezamotali. Vstupné do záhrady vás vyjde na 40 Kč, plná cena za prehliadku reprezentačných priestorov zámku je 120 Kč.

Boskovice

Boskovice sú plné krásnych miest a pamiatok. Dominantou mesta je zrúcanina gotického hradu, kde sídlili páni z Boskovic. V meste nájdete aj empírový zámok Boskovice, o ten sa stará rodina Mensdorff-Pouilly. V bývalej barokovej Rezidencii potom zase nájdete Múzeum Boskovicka. Pozrieť sa choďte aj do židovskej štvrte, kde nájdete synagógu, cintorín aj kúpele. Chcete si užiť trochu zábavy? Zavítajte do aquaparku, na golfové ihrisko či do westernového mestečka s kovbojmi a saloonmi.

Vrchol Květnice

Výrazný dvojvrchol na severozápadnom okraji mesta Tišnov je prírodnou pamiatkou. K najnavštevovanejším vyhliadkam patrí z kremenovcová Velká skála, z ktorej sa pokocháte ďalekými výhľadmi. Okrem jedinečnosti druhového bohatstva rastlín a živočíchov je Květnice významnou mineralogickou lokalitou, objaviť tu môžete napríklad náleziská ametystu. A svojou krásou upútajú tiež podzemné priestory niekoľkoposchodovej starej štôlne, jaskyne a priepasti. Niektoré časti najrozsiahlejšej a najkrajšej Královy jaskyne pod Květnicou sú dokonca tak pozoruhodné, že sú uzavreté aj pre jaskyniarov.

Hotel Sladovna ****

nám. U Pivovaru 3,, Černá Hora,
Česká republika

+420 539 086 395

recepce@hotelsladovna.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel je čiastočne bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zakázaný
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané