Beskydy, Hostýnské vrchy aj Moravskú bránu budete mať na dosah z krásneho rodinného Hotela Abácie **** vo Valašskom Meziříčí. Zábavu a relax si ale užijete aj priamo v hoteli. Čaká vás tu pestrý saunový svet, dve vírivky a oxygenoterapia. Po dlhej dobe si zahráte bowling a squash, v lete zasa oceníte vonkajší bazén.

Valašsko Tip na výlet

Máloktorá oblasť je tak dobre známa pre svoje tradície, folklór a bohatý kultúrny život, ako Valašsko na východe Moravy. Či už vás zaujíma ľudová architektúra, krásna príroda, hrady, zámky a múzeá alebo chcete jednoducho zažiť valašskú atmosféru, miest k návšteve nájdete nespočetné množstvo. Vrcholky Beskyd stoja nad jednou z kultúrne najpestrejších oblastí Českej republiky.

Čo patrí ku skvostom Valašska?

  • Valašské múzeum v prírode v Rožnove pod Radhoštěm
  • stavby Dušana Jurkoviča na Pustevnách
  • ZOO a zámok Zlín - Lešná
  • Vydajte sa aj na Jurkovičovu rozhľadňu, do valašskomeziříčskej gobelínky alebo do Hornej Lidče, kde môžete obdivovať ručne vyrezávaný betlehem.

K aktívnemu odpočinku slúži pre cyklistov, in-line korčuliarov, turistov i bežkárov cyklotrasa Bečva. Na trase dlhej celkom 141 km sa budete môcť zastaviť v centrách historických miest s množstvom zaujímavých pamiatok, ako je Vsetín, Valašské Meziříčí, Hranice, Lipník nad Bečvou alebo Přerov.

Viac informácií

Prémiová izba a polpenzia z lokálnych surovín

K rodinnému Hotelu Abácie & Wellness sa dostanete po rovnomennej ulici na okraji Valašského Meziříčí. Na sútoku Vsetínskej a Rožnovskej Bečvy nájdete pohostinnosť, relaxáciu a športové vyžitie na vysokej úrovni. Navyše nebudete vedieť kam sa skôr vydať na výlet.

Maximálne pohodlie si užijete v izbe Premium s manželskou posteľou, predsieňou a vlastnou kúpeľňou. Drevený nábytok je príjemne nakombinovaný s doplnkami v béžových a vínových farbách.

Na polpenziu z čerstvých a lokálnych surovín si v hotelovej reštaurácii naozaj pochutnáte. Hovädzie mäso dodáva do kuchyne priamo majiteľ reštaurácie, ryby sú z miestnych chovov a syry od miestnych farmárov. Ovocie a zeleninu reštaurácia nakupuje od malých poľnohospodárov prevažne z južnej Moravy.

Po výstupu do wellness a na procedúru

Po túre do Beskýd alebo Hostýnskych vrchov určite navštívte Wellness Abácie s relaxačnou hudbou a intímnym osvetlením. Čaká vás pestrý saunový svet, 2 vírivky, kneippov chodník, tepidárium a dokonca liečebná procedúra kyslíkom alebo tzv. Oxygenoterapia. K dispozícii vám bude tiež neobmedzený vstup do fitnes bowling, squash a v lete i vonkajší bazén.

Hotel Abácie & Wellness ****

U Abácie 491/2, Valašské Meziříčí
Česká republika

+420 571 665 430

posadova@hotel-abacie.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domáci maznáčik
Povolený
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Úschovňa bicyklov
Fitness
Požičovňa bicyklov
Konferenčná miestnost
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
1,2 km
Zastávka
40 m
Zjazdovka
18 km