Navštívte Hotel Paris *** v Mariánskych Lázňach s vlastnou balneo prevádzkou. Pre zlepšenie alebo utuženie zdravia je kombinácia tradičnej kúpeľnej liečby, prírodných zdrojov a kultúrneho prostredia tou najlepšou kombináciou. Okrem rôznorodých procedúr a masáží na vás čaká bezbariérové ubytovanie, výborná polpenzia, aj káva s dezertom, ktorú si v centre kúpeľného mesta obklopenom prírodou vychutnáte mnohonásobne lepšie ako doma.

Mariánské Lázně Tip na výlet

V Mariánskych Lázňach vás čakajú preslávené kúpeľné parky a kolonády, nádherné architektonické budovy, veľa kultúrneho aj spoločenského vyžitia a predovšetkým niekoľko desiatok liečivých prameňov. Najznámejšími sú Ferdinandov, ktorý bol tiež úplne prvým využívaným prameňom, ďalej Lesný prameň a Ambrožov. K pitným kúram slúžia pramene Krížový, Karolínin a Rudolfov. Mariánské Lázně sa vždy tešili obľube slávnych osobností a šľachty. Za zmienku stojí napríklad anglický kráľ Eduard VII alebo skladateľ J. W. Goethe. Dnes sú druhými najväčšími českými kúpeľmi.

Čo patrí medzi skvosty Mariánskych Lázní?

  • Spievajúca fontána
  • Hlavná kúpeľná kolonáda (Kolonáda Maxima Gorkého)
  • Kolonáda Ferdinandovho prameňa

Navštívte tiež Park Boheminium. Môžete tu obdivovať miniatúry českých pamiatok. K prechádzkam sú ideálne Skalníkovi sady, park u Lesného prameňa alebo vychádzková trasa Kráľovská cesta.

Ak sa chcete vydať na výlet mimo mesto, odporúčame hrad Loket alebo hrad a zámok Bečov nad Teplou, kde sa nachádza relikviár svätého Maura.

Viac informácií

Ubytovanie priamo pri Spievajúcej fontáne

Hotel Paris *** z 1. pol. 19. storočia si ako jeden z mála v Mariánskych Lázňach ponechal svoje pôvodné historické meno. V krásnom rodinnom hoteli s individuálnym prístupom k hosťom si oddýchnete a načerpáte novú silu priamo v srdci Mariánskych Lázní. Hotel Paris *** ponúka ubytovanie len 200 metrov od kolonády na Goetheho námestí so Spievajúcou fontánou.

Seniori a hendikepovaní hostia ocenia výťah a bezbariérovosť celého ubytovania. Ani za liečebnými procedúrami a masážami sa nebudete musieť nikam zložito dochádzať. Vlastná balneo prevádzka hotela nájdete priamo v budove.

Vo väčšine jednoducho, ale účelne zariadených izieb je k dispozícii balkón a všetky sú vybavené vlastným sociálnym zariadením, káblovou televíziou, minibarom, telefónom, trezorom a WiFi pripojením. Izby Standard sú dvojlôžkové s manželskou posteľou alebo s oddelenými lôžkami.

Široký výber jedla aj procedúr a koncert na kolonáde

Na raňajkách formou bufetu a servírovaných večerách si pochutnáte priamo v hotelovej reštaurácii. Večeru si budete môcť vybrať z 3 jedál a rovnako si objednajte aj nápoj, vyberať môžete medzi vínom, pivom a samozrejme vodou. Svoj obľúbený zeleninový šalát určite objavíte v ponuke šalátového bufetu. Na káve a dezerte si môžete pochutnať na terase, ktorá je súčasťou reštaurácie.

Pre zlepšenie alebo utuženia zdravia je kombinácia tradičnej kúpeľnej liečby, prírodných zdrojov a kultúrneho prostredia tou najlepšou kombináciou. Presvedčte sa sami. Neďaleko hotela začína rad náučných a turistických chodníkov vedúcich do nádherných lesov v okolí Mariánskych Lázní. A na kolonáde si môžete vypočuť najstarší orchester v Čechách - Západočeský symfonický orchester, ktorý tu pravidelne vystupuje.

Hotel Paris ***

Goethovo náměstí 15/3, Mariánské Lázně
Česká republika

+420 354 628 897

info@hotelparis.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domáci maznáčik
Maznáčik povolený za poplatok 50 Kč/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Parkovanie za poplatok

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Minibar

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
100 m
Vzdálenost od moře/jezera/lázní
10 m
Zastávka
0,4 km
Zjazdovka
0,6 km