Navštívte Hotel Paris *** v Mariánskych Lázňach s vlastnou balneo prevádzkou. Pre zlepšenie alebo utuženie zdravia je kombinácia tradičnej kúpeľnej liečby, prírodných zdrojov a kultúrneho prostredia tou najlepšou kombináciou. Okrem rôznorodých procedúr a masáží na vás čaká bezbariérové ubytovanie, výborná polpenzia, aj káva s dezertom, ktorú si v centre kúpeľného mesta obklopenom prírodou vychutnáte mnohonásobne lepšie ako doma.

Ubytovanie priamo pri Spievajúcej fontáne

Hotel Paris *** z 1. pol. 19. storočia si ako jeden z mála v Mariánskych Lázňach ponechal svoje pôvodné historické meno. V krásnom rodinnom hoteli s individuálnym prístupom k hosťom si oddýchnete a načerpáte novú silu priamo v srdci Mariánskych Lázní. Hotel Paris *** ponúka ubytovanie len 200 metrov od kolonády na Goetheho námestí so Spievajúcou fontánou.

Seniori a hendikepovaní hostia ocenia výťah a bezbariérovosť celého ubytovania. Ani za liečebnými procedúrami a masážami sa nebudete musieť nikam zložito dochádzať. Vlastná balneo prevádzka hotela nájdete priamo v budove.

Vo väčšine jednoducho, ale účelne zariadených izieb je k dispozícii balkón a všetky sú vybavené vlastným sociálnym zariadením, káblovou televíziou, minibarom, telefónom, trezorom a WiFi pripojením. Izby Standard sú dvojlôžkové s manželskou posteľou alebo s oddelenými lôžkami.

Široký výber jedla aj procedúr a koncert na kolonáde

Na raňajkách formou bufetu a servírovaných večerách si pochutnáte priamo v hotelovej reštaurácii. Večeru si budete môcť vybrať z 3 jedál a rovnako si objednajte aj nápoj, vyberať môžete medzi vínom, pivom a samozrejme vodou. Svoj obľúbený zeleninový šalát určite objavíte v ponuke šalátového bufetu. Na káve a dezerte si môžete pochutnať na terase, ktorá je súčasťou reštaurácie.

Pre zlepšenie alebo utuženia zdravia je kombinácia tradičnej kúpeľnej liečby, prírodných zdrojov a kultúrneho prostredia tou najlepšou kombináciou. Presvedčte sa sami. Neďaleko hotela začína rad náučných a turistických chodníkov vedúcich do nádherných lesov v okolí Mariánskych Lázní. A na kolonáde si môžete vypočuť najstarší orchester v Čechách - Západočeský symfonický orchester, ktorý tu pravidelne vystupuje.

Tipy na výlet

Skiareál Mariánky

Skiareál Marianka ponúka návštevníkom 1600 metrov upravovaných zjazdových tratí, kabínkovú lanovku aj detský park. Funguje tu požičovňa lyží, lyžiarska škola pre deti a tešiť sa môžete aj na skibar s občerstvením a pravidelné večerné lyžovanie.

Miniaturpark Boheminium

Pozrite sa na dokonalé makety významných pamiatok Českej republiky. Nájdete tu hrady, mosty, katedrály a mnoho ďalších. Všetky modely sú vyhotovené v jednotnej mierke 1:25, vďaka ktorej uvidíte exponáty tak, ako by ste ich pozorovali z lietadla vo výške asi 200 m. Park je otvorený po celý rok vrátane sviatkov a víkendov a je prístupný aj lanovkou.

Mariánské Lázně

V Mariánskych Lázňach vás čakajú preslávené kúpeľné parky a kolonády, nádherné architektonické budovy, veľa kultúrneho aj spoločenského vyžitia a predovšetkým niekoľko desiatok liečivých prameňov. Najznámejšími sú Ferdinandov, ktorý bol tiež úplne prvým využívaným prameňom, ďalej Lesný prameň a Ambrožov. K pitným kúram slúžia pramene Krížový, Karolínin a Rudolfov. Mariánské Lázně sa vždy tešili obľube slávnych osobností a šľachty. Za zmienku stojí napríklad anglický kráľ Eduard VII alebo skladateľ J. W. Goethe. Dnes sú druhými najväčšími českými kúpeľmi.

Hotel Paris ***

Goethovo náměstí 15/3, Mariánské Lázně
Česká republika

+420 354 628 897

info@hotelparis.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel je čiastočne bezbariérový
Domáci maznáčik
Maznáčik povolený za poplatok 150 Kč/noc
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané