Vychutnajte si parádnu dovolenku v obklopení prekrásnych Beskýd v Penzióne Ondřejník. V nabitom balíčku nájdete nielen bohatú a chutnú polpenziu, ale aj degustačnú večeru s ochutnávkou vína aj vstup do privátnej vírivky a sauny. Využiť môžete 50% zľavu na masáže, zábaly a kúpele.

Pustevny Tip na výlet

Vyšliapte si kopec (alebo sa nechajte pohodlne vyviesť lanovkou až hore) a obdivujte unikátne drevené stavby v štýle ľudovej architektúry od slovenského architekta Dušana Jurkoviča. Nájdete tu horskú chalupu Maměnka a tiež Libušín, ktorý sa teraz dočká obnovy po požiari v roku 2014. Miesto je pomenované po pustovníkoch, ktorí tu žili a patrí k nemu aj sto rokov stará hojne zdobená drevená valašská zvonička.

Ubytovanie uprostred rozprávkovej prírody

Penzión Ondřejnik *** leží v srdci Moravskosliezskych Beskýd v obľúbenej lokalite Kunčice pod Ondřejníkem. V blízkosti sú tiež ďalšie vyhľadávané beskydské mestá ako Čeladná, Frenštát pod Radhoštěm, Trojanovice, Frýdlant nad Ostravicí a Ostravice.


V izbách typu Standard nájdete pohodlné manželské lôžko, posedenie, televíziu, hotelový telefón, WiFi pripojenie a kúpeľňu so sprchovacím kútom.

Izby Komfort sú modernejšie dizajnové izby, ktoré sa líšia ešte tým, že v kúpeľni majú vaňu.


Hneď ráno vás dostanú do pohody raňajky formou bufetu a na večeru dostanete dva chody. Miestna reštaurácia je vychýrená, takže si určite pochutnáte.

Privátna vírivka, zľavy na procedúry a ďalšie výhody

Vychutnajte si parádny relax vo dvojici v hotelovej privátnej vírivke. Využiť môžete aj 50% zľavu na širokú ponuku masáží, kúpeľov alebo zábalov. V cene budete mať tiež zapožičanie hotelových županov.

Penzion Ondřejník ***

Kunčice pod Ondřejníkem 2, Kunčice pod Ondřejníkem
Česká republika

+420 777 061 221

info@penzion-ondrejnik.cz

Check in
14:00 - 18:00
Check out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Detské ihrisko
Kolkáreň
Lyžiareň
Požičovňa byciklov
Baby friendly

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
8000 m
Zastávka
100 m
Zjazdovka
17000 m

Tipy na výlet

Socha Radegasta na hore Radhošť

Bájny Radegast, slovanský boh slnka, úrody, zberu a hojnosti, bol podľa povesti veľkým milovníkom dobrého jedla a pitia. Jeho žulovú sochu nájdete po ceste z Pusteven na najznámejšie horu Beskyd - Radhošť (1 129 m n. m.). Na jeho vrchole vás čaká kaplnka a bronzové súsošie Cyrila a Metoda a predovšetkým krásny výhľad do okolia.

Rožnov pod Radhoštěm

Rožnov pod Radhoštěm je skutočnou perlou Valašska aj Beskýd. Najväčšou zaujímavosťou mesta je Valašské múzeum v prírode, kde si môžete prezrieť a vyskúšať, ako vyzeral život na vidieku v minulých storočiach. Okrem prehliadky areálu vás čaká tiež mnoho vystúpení, remeselných jarmokov a ďalších akcií. V Rožnove nájdete aj pivné kúpele, zábavný park a ďalšie zaujímavosti.

Rozhľadňa Dohňany

Rozhľadňa vysoká 21,5 m je umiestnená na vrchu Tlstá hora v pohorí Biele Karpaty. Má celkom šesť poschodí, z nich môžete obdivovať krásy okolia. Je súčasťou náučného chodníka Tri skaly, hneď vedľa nej je informačný panel a prístrešok, kde môžete v pokoji nabrať ďalšie sily. Celý náučný chodník je dlhý 13 km a začína v obci Dohňany.