Užite si pobyt plný relaxácie v Mariánskych Lázňach. Ubytovaní budete v Spa Hoteli Děvín, a to Superior. Tešte sa tiež na raňajky či večere formou bufetu, na vstup do bazéna a privátnej sauny aj na rad liečebných procedúr. Chýbať nebude ani welcome drink a pitná kúra.

O ubytovaní

Spa Hotel Děvín ***superior nájdete v centre Mariánskych Lázní, ale zároveň v pokojnom lesoparku a len 150 m od mestského bazéna. Blízko to však budete mať k tunajšej obore (850 m), kúpeľnej kolonáde (1,1 km), Spievajúcej fontáne (1,2 km), Vyhlidke Hamelika (2,5 km ) i Mecséryho vyhliadke (2,9 km). Na dlhší výlet sa vyberte na zámok Kynžvart (10 km) či do Slavkovského lesa (21,3 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej z krásnych izieb s výhľadom na panorámu Mariánskych Lázní a WiFi pripojením. Izby Superior sú svetlé a priestranné, majú satelitnú televíziu, telefón, trezor, župan a papuče na zapožičanie, set na prípravu kávy aj čaju a samozrejme aj vlastnú kúpeľňu s vaňou . Izby De Luxe sú luxusnejšie a novo zrekonštruované, navyše poskytujú minibar.

Na čom si pochutnáte?

Restaurant Gourmet poteší vaše chuťové bunky. Raňajky i večere sa podávajú formou bufetu a nechýba šalátový bar, počas dňa si sem zájdite na zdravý obed alebo na kávu a dezert. Reštaurácia sa špecializuje na českú i medzinárodnú kuchyňu.

Kde budete relaxovať?

V hoteli si užijete aj dostatok odpočinku. K dispozícii je tu fínska sauna, solárium, kozmetický salón a tiež kúpele, kde si môžete dopriať rad procedúr ako sú masáže, kúpele, obklady, plynové injekcie, inhalácie, oxygenoterapia a ďalšie. K procedúram sa využívajú vzácne Mariánskolázeňské zdroje - liečebné pramene a rašelina.

Spa Hotel Děvín ***superior

Příkrá 618/2a , Mariánské Lázně
Česká republika

+420 354 470 400

reservations@spahoteldevin.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Maznáčik za poplatok 135 Kč/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Požičovňa bicyklov
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,8 km
Vzdialenosť od kúpeľov
1 km
Zástavka
0,3 km
Zjazdovka
1,1 km

Tipy na výlet

Mariánské Lázně Tip na výlet

V Mariánskych Lázňach vás čakajú preslávené kúpeľné parky a kolonády, nádherné architektonické budovy, veľa kultúrneho aj spoločenského vyžitia a predovšetkým niekoľko desiatok liečivých prameňov. Najznámejšími sú Ferdinandov, ktorý bol tiež úplne prvým využívaným prameňom, ďalej Lesný prameň a Ambrožov. K pitným kúram slúžia pramene Krížový, Karolínin a Rudolfov. Mariánské Lázně sa vždy tešili obľube slávnych osobností a šľachty. Za zmienku stojí napríklad anglický kráľ Eduard VII alebo skladateľ J. W. Goethe. Dnes sú druhými najväčšími českými kúpeľmi.

Čo patrí medzi skvosty Mariánskych Lázní?

  • Spievajúca fontána
  • Hlavná kúpeľná kolonáda (Kolonáda Maxima Gorkého)
  • Kolonáda Ferdinandovho prameňa

Navštívte tiež Park Boheminium. Môžete tu obdivovať miniatúry českých pamiatok. K prechádzkam sú ideálne Skalníkovi sady, park u Lesného prameňa alebo vychádzková trasa Kráľovská cesta.

Ak sa chcete vydať na výlet mimo mesto, odporúčame hrad Loket alebo hrad a zámok Bečov nad Teplou, kde sa nachádza relikviár svätého Maura.

Viac informácií
Spievajúca fontána
Miniaturpark Boheminium
Skiareál Mariánky