Karlove Vary sú nádhernou oblasťou Českej republiky, ktorá má rozhodne čo ponúknuť. Preskúmajte ju z trojhviezdičkového Hotela Marttel, ktorý stojí v pokojnej časti mesta len cca 2 km od hlavných pamiatok Karlových Varov, ako je prameň Vřídlo, Mlýnská kolonáda a ďalšie. Dostanete vstupenku do Alžbětiných lázní, zľavy na masáže a procedúry, výborné raňajky a popoludňajšiu kávu alebo čaj so zákuskom.

O ubytovaní

Hotel Marttel *** nájdete v pokojnej vilovej časti Karlových Varov, len 2 km od hlavných pamiatok Karlových Varov, ako sú Kostola sv. Petra a Pavl , Kostola sv. Márie Magdalény, prameň Vřídlo aj s Vřídelní kolonádou, Tržná alebo Mlýnská kolonáda a ďalšie. Prechádzky po krásnom, pokojnom okolí Karlových Varov vás neomrzia.

Kde budete spať?

Izby sú vybavené LCD televízorom so satelitnými programami, Wi-Fi pripojením, písacím stolom so stoličkou a vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom, WC, toaletnými potrebami a fénom.

Na čom si pochutnáte?

Príjemná a svetlá reštaurácia Slávia sa nachádza na prízemí hotela, je však otvorená len dopoludnia, zastavte sa sem vtedy na raňajky formou bufetu.

Kde budete relaxovať?

Ak si chcete dopriať trochu relaxu, objednajte si masáž od profesionálneho maséra.

Hotel Marttel ***

Lidická 447/12, Karlovy Vary
Česká republika

+420 777 914 756

reception@hotelmarttel.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 12:00
Domáci maznáčik
Maznáčik povolený za poplatok 200 Kč/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Parkovanie v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Možnosť procedúr
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
3 km
Vzdialenosť od mora/jazera/kúpeľov
3 km
Zástavka
100 m