Spoznávajte krásy hlavného mesta Česka z jeho obľúbenej, rušnej časti Florenc. Hotel Urban Creme je päťhviezdičkový, luxusný hotel, kde si okrem absolútne fantastického ubytovania užijete tiež bohaté raňajky formou bufetu, fľašu vína hneď pri príchode a zľavu v hotelovej reštaurácii. To sa vám bude po pamiatkach Prahy chodiť jedna radosť!

O ubytovaní

Päťhviezdičkový Hotel Urban Creme je nový dizajnový hotel v centre Prahy na Florenci, odkiaľ to budete mať k hlavným pražským pamiatkam naozaj blízko - na Staromestské námestie sa prejdete za 16 minút, na Karlov most za 23 minút a k Pražskému hradu zase za pol hodinku. V bezprostrednej blízkosti hotela je tiež nákupné centrum Palladium, množstvo reštaurácií, barov, kaviarní a stanica metra Florenc (100 m).

Kde budete spať?

V päťhviezdičkovom hoteli od izieb nemôžete očakávať nič iné, než absolútny prepych a krásny dizajn. Inak to nie je ani v prípade Hotela Urban Creme. V každej z 99 izieb nájdete širokouhlú TV s viac ako sto programami v rôznych jazykoch, klimatizáciu, WiFi pripojenie, kúrenie, telefón, minibar, trezor a set na prípravu kávy a čaju. Nechýba ani vlastná súkromná kúpeľňa so sprchovacím kútom alebo vaňou, toaletou, fénom, županom a toaletnými potrebami The White Company.

Na čom si pochutnáte?

Hotelová reštaurácia Amano ponúka široký výber jedál talianskej a medzinárodnej kuchyne. Môžete sa tešiť na poctivo pripravované a profesionálne servírované jedlá, ktoré vás iste potešia.

Niečo naviac

Pokiaľ si budete chcieť trochu dať do tela, máte k dispozícii hotelové fitness centrum.

Hotel Urban Creme *****

Na Poříčí 48 , Praha
Česká republika

+420 226 250 900

reservation@urbancreme.com

Check In
od 15:00
Check Out
do 12:00
Domáci maznáčik
Maznáčik zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie za poplatok 650 Kč/deň

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Reštaurácia
Fitness
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
2,7 km
Vzdialenosť od kúpeľov
5,5 km
Zástavka
100 m
Aquapark
5,5 km

Tipy na výlet

Praha Tip na výlet

Hlavné mesto Českej republiky ležiace na rieke Vltave sa vyznačuje dlhou a bohatou históriou a je domovom mnohých dôležitých kultúrnych pamiatok. Aj preto je jeho historické centrum od roku 1992 zapísané na Zozname svetového kultúrneho dedičstva UNESCO a všeobecne je považované za jedno z najkrajších miest v Európe. Niet divu, že pražské pamiatky prilákajú ročne milióny turistov z celého sveta.

Ani vy by ste si preto nemali nechať ujsť:

  • Pražský hrad
  • Karlov most
  • Staromestské námestie s Pražským orlojom

Medzi ďalšie významné pamiatky, ktoré by ste nemali minúť, patrí tiež napríklad Josefov, Petřín alebo Vyšehrad. Keď vás história omrzí, môžete vyraziť za kultúrou do Národného divadla, a s deťmi za poznaním do Pražskej ZOO a Botanickej záhrady v Tróji, či vodnými aktivitami v Aquapalace Praha. A ak Prahu návštívite v zime, nenechajte si ujsť vychýrené vianočné trhy s čarovnou atmosférou.

A malý tip navyše: ak toho chcete v Prahe vidieť čo najviac, vyhraďte si na prehliadku mesta aspoň jeden víkend. Je to náročné, ale stojí to za to!

Viac informácií
Karlov most a Pražský hrad
Staromestské námestie a orloj
Aquapalace Praha