Užite si Prahu tak luxusne ako je to len možné. V Hoteli Hilton Prague Old Town ***** na vás okrem prepychu čakajú pohodlné izby, chutné raňajky formou bufetu, neobmedzený vstup do bazéna a sauny a možnosť neskorého check-outu.

O ubytovaní

Vychýrený luxusný Hotel Hilton Prague Old Town ***** nájdete priamo v historickom centre Prahy s tou najideálnejšou možnou polohou - drvivá väčšina turistických zaujímavostí, nákupná ulica Na Příkopě aj OC Palladium sú v pešej vzdialenosti. Masarykovo nádraží je vzdialené 140 m a ďalšie zastávky MHD aj metra taktiež, Prašná brána 400 m, Staromestské námestie a orloj 900 m a Karlov most potom 1,5 km.

Kde budete spať?

Hotel je po nedávnej rekonštrukcii, teda aj izby sú nanajvýš moderné, vkusné a honosné - skrátka a dobre, hodné päťhviezdičkového štandardu.

V každej izbe nájdete 55-palcovú televíziu, všestranný pracovný stôl so stoličkou, nočný stolík a lampičku, žehličku a žehliacu dosku, minibar, rádiobudík a šatníkovú skriňu so vstavanými svetlami. Nemôže chýbať ani prepychová, mramorová kúpeľňa so sprchou a fénom.

K dispozícii sú aj špeciálne izby s jednoduchým prístupom pre osoby s ťažšou pohyblivosťou.

Na čom si pochutnáte?

Každé ráno sa podávajú známe raňajky Hilton formou bufetu, ktoré potešia každého bez rozdielu. Na akýchkoľvek ďalších gurmánskych pokrmoch európskej kuchyne si pochutnáte v hotelovej reštaurácii Zinc, kde sú základom kvalitné čerstvé a sezónne suroviny. Na výborný alko aj nealko drink si potom zájdite do salóniku Zinc Lounge & Bar.

Kde budete relaxovať?

Krytý bazén, wellness centrum aj posilňovňa sú k dispozícii všetkým hotelovým hosťom, na vyžiadanie sa dajú navyše objednať na najrôznejšie relaxačné masáže.

Hotel Hilton Prague Old Town *****

Hotel Hilton Prague Old Town *****

V celnici 2079/7, , Praha 1 - Nové Město
Česká republika

+ 420 224 841 111

Reservations_Prague@hilton.com

Check In
od 14:00
Check Out
do 12:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 1 000 Kč/pobyt
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Fitness
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,4 km
Zástavka
80 m
Aquapark
19 km