Karlove Vary sú čarovné kúpeľné mesto, ktoré by mal aspoň raz navštíviť každý. S nádychom luxusu si ich užijete v Spa Resort komplex Bristol Royal ****, ktorý sa skladá zo 4 budov (Georgy House, Královská vila, Tereza, Bristol). Tešte sa na raňajky či polpenziu, relaxáciu v bazéne a vírivke aj na relaxačné procedúry.

O ubytovaní

Spa Resort komplex Bristol Royal **** je symbióza niekoľkých luxusných hotelov (Georgy House, Královská vila, Tereza, Bristol) rozosiata po najväčších českých kúpeľoch, Karlových Varoch. Či už budete ubytovaní v ktoromkoľvek z nich, môžete si byť istí atraktívnou polohou v centre kúpeľnej zóny, blízkosťou kolonád a horúcich minerálnych prameňov a krásnymi výhľadmi. Všetky budovy komplexu nájdete v jednom areáli s rovnakým vstupom/vjazdom.

Kde budete spať?

Budete ubytovaní v dvojlôžkových izbách v jednom z hotelov Spa Resort komplexu Bristol Royal **** podľa voľných kapacít (Georgy House, Královská vila, Tereza či Bristol). V každej z izieb bez rozdielu si však budete môcť dosýta užiť prepychové dvojlôžkové postele, satelitnú TV, telefón s priamou voľbou, Wi-Fi, trezor, minibar, kúpeľňu s vaňou a toaletou, fén, papuče a župan, kozmetický set a často tiež balkón so sezónnym posedením.

Na čom si pochutnáte?

Hotelová reštaurácia Palace ponúka štýlové posedenie s príjemnou atmosférou a nádherným panoramatickým výhľadom na Karlove Vary. Raňajky formou bufetu si tu vychutná každý bez rozdielu, na večeru budete mať na výber zo širokej palety jedál českej i medzinárodnej kuchyne. Bohatú dennú ponuku dopĺňa aj tzv. barové menu.

Kde budete relaxovať?

Parádne hotelové wellness už čaká! Zvolíte si oddych v niektorom z bazénov, v saune, pri procedúrach, vo vírivke - alebo všetko dohromady?

Spa Resort komplex Bristol Royal ****

Sadová 2026/19 , Karlovy Vary
Česká republika

+420 353 348 803

spa@bristolgroup.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 400 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Fitness
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,3 km
Vzdialenosť od kúpeľov
1,2 km
Zástavka
0,5 km

Tipy na výlet

Karlove Vary Tip na výlet

Karlove Vary boli založené už v roku 1350 na povel Karla IV. História liečby tu trvá už viac ako 660 rokov. Zlatú éru a najväčší rozkvet ale kúpele zažívajú až od 18. a 19. storočia, kedy získavajú celosvetový ohlas a tiež dnešnú architektonicky úchvatnú podobu. Liečivé pramene tu pomocou termálnych kúpeľov a pitné kúry pomáhajú na liečbu ochorení pohybového a tráviaceho ústrojenstva a pri poruchách látkovej výmeny.

Najkrajšie kolonády Karlových Varov:

  • Tržní kolonáda
  • Mlýnská kolonáda
  • Sadová kolonáda
  • Vřídelní kolonáda
  • Všetky kolonády ukrývajú pramene, ktoré môžete ochutnať. Kúpte si v jednom z miestnych stánkov kúpeľný pohárik a vydajte sa na prieskum. K odpočinku je k dispozícii veľké množstvo lavičiek. Posaďte sa a vychutnávajte nezabudnuteľnú atmosféru.

Pri návšteve mesta by ste nemali vynechať niekoľko pamiatok a atrakcií. Patrí k nim pravoslávny kostol sv. Petra a Pavla, rozhľadňa Diana, pri ktorej sa nachádza Motýlí dom a výletné reštaurácie, sklárne Moser a Návštevnícke centrum Becherovka. K prechádzkam kúpeľným lesom pozýva niekoľko vyhliadok. Najznámejšia je vyhliadka Jelení skok, jeden zo symbolov mesta. K Varom neodmysliteľne patria aj tradičné kúpeľné oplátky. Pri prechádzkach mestom si ich môžete vychutnávať jednotlivo v podobe horúcej oblátky. Celé balenia sú potom v ponuke aj v darčekovom prevedení a v mnohých príchutiach.

Viac informácií
Vřídlo a Vřídelná kolonáda
Alžbětiny kúpele
Múzeum Becherovky