V pokojnej ulici Karlových Varov pod vyhliadkou Jelení skok nájdete všetko, čo od slávneho kúpeľného mesta očakávate. V 4* Hoteli Mignon si vychutnáte raňajky či polpenziu aj širokú škálu možností odpočinku. Po prechádzke karlovarskými parkmi s vyhliadkami, kolonádami alebo výletoch do nemenej krásneho okolia si v Hoteli Mignon **** doprajte parádne procedúry.

O ubytovaní

Hotel Mignon **** sa nachádza v nádhernej secesnej budove v pokojnej a zelenej časti Karlových Varov. Môžete tak nerušene relaxovať v nádhernej okolitej prírode a zároveň sa za pár minút chôdze dostanete k najvýznamnejším karlovarským pamiatkam. Vydajte sa za tými najkrajšími výhľadmi na kúpeľné mesto: na rozhľadňu Diana (2 km) a vyhliadky Jelení skok (2,5 km) či Rohanův kříž (1,5 km). Príjemnou prechádzkou prejdete všetky slávne kolonády, ktoré sa nachádzajú vo vzdialenosti do 1 km od hotela. Od najbližšej Mlýnskej kolonády sa cez romantickú Tržní kolonádu dostanete až na najznámejšiu Vřídelní kolonádu s prameňom Vřídlo. Pri návšteve Karlových Varov by ste rozhodne nemali minúť pôsobivú budovu Grandhotela Pupp (1 km). Obľúbené je tiež sklárske múzeum Moser (4 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v komfortnej dvojlôžkovej izbe. K vášmu pohodliu budete mať k dispozícii televízii, WiFi pripojenie a vlastnú kúpeľňu s vaňou, fénom, županmi a papučami. Nechýba ani trezor, telefón a chladnička s minibarom.

Na čom si pochutnáte?

V príjemnej hotelovej reštaurácii si ráno pochutnáte na raňajkách vo forme bufetu. Večer sa tu podávajú servírované večere s tromi chodmi s výberom z menu.

Kde budete relaxovať?

Súčasťou Hotela Mignon je vlastné liečebné centrum. V moderne vybavených a vkusne zariadených miestnostiach je poskytovaná pestrá škála procedúr. Zo širokej ponuky masáží, kúpeľov a terapií si zaiste vyberie každý. Oddýchnuť si môžete tiež v saune.

Hotel Mignon ****

Sadová 55 , Karlovy Vary
Česká republika

+420 355 312 111

reservation@mignon.cz

Check In
14:00 - 18:00
Check Out
do 12:00
Domáci maznáčik
Maznáčik zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Parkovanie za poplatok 50 Kč/den

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,6 km
Vzdialenosť od kúpeľov
2,3 km
Zástavka
0,2 km

Tipy na výlet

Karlove Vary Tip na výlet

Karlove Vary boli založené už v roku 1350 na povel Karla IV. História liečby tu trvá už viac ako 660 rokov. Zlatú éru a najväčší rozkvet ale kúpele zažívajú až od 18. a 19. storočia, kedy získavajú celosvetový ohlas a tiež dnešnú architektonicky úchvatnú podobu. Liečivé pramene tu pomocou termálnych kúpeľov a pitné kúry pomáhajú na liečbu ochorení pohybového a tráviaceho ústrojenstva a pri poruchách látkovej výmeny.

Najkrajšie kolonády Karlových Varov:

  • Tržní kolonáda
  • Mlýnská kolonáda
  • Sadová kolonáda
  • Vřídelní kolonáda
  • Všetky kolonády ukrývajú pramene, ktoré môžete ochutnať. Kúpte si v jednom z miestnych stánkov kúpeľný pohárik a vydajte sa na prieskum. K odpočinku je k dispozícii veľké množstvo lavičiek. Posaďte sa a vychutnávajte nezabudnuteľnú atmosféru.

Pri návšteve mesta by ste nemali vynechať niekoľko pamiatok a atrakcií. Patrí k nim pravoslávny kostol sv. Petra a Pavla, rozhľadňa Diana, pri ktorej sa nachádza Motýlí dom a výletné reštaurácie, sklárne Moser a Návštevnícke centrum Becherovka. K prechádzkam kúpeľným lesom pozýva niekoľko vyhliadok. Najznámejšia je vyhliadka Jelení skok, jeden zo symbolov mesta. K Varom neodmysliteľne patria aj tradičné kúpeľné oplátky. Pri prechádzkach mestom si ich môžete vychutnávať jednotlivo v podobe horúcej oblátky. Celé balenia sú potom v ponuke aj v darčekovom prevedení a v mnohých príchutiach.

Viac informácií
Vřídlo a Vřídelná kolonáda
Bazénové centrum v Karlových Varoch
Múzeum Becherovky