Navštívte obľúbenú Makarskú riviéru a ubytujte sa v Apartmánoch Ivan len 500 metrov od mora s kamienkovou plážou. K dispozícii sú vybavené izby pre dvoch a apartmány až pre štyri osoby. Priamo pri apartmánoch sa nachádza reštaurácia a využívať môžete tiež záhradu a gril.

Baška Voda Tip na výlet

Chorvátska obec Baška Voda leží v Dalmácii na úpätí pohoria Biokovo. Okrem výletov do prírodného parku a rôznych športových aktivít je tu možné vidieť aj zaujímavé kultúrne pamiatky, kostolíky či múzeá. Relaxovať môžete v tieni borovicových lesov, alebo sa naopak opaľovať pri mori, napríklad na krásnej bielej štrkovej pláži Nikolina priamo v centre mesta. Pozdĺž pobrežia Jadranského mora sa potom po 10 km na juhovýchod dostanete do Makarskej.

Krásne apartmány a reštaurácia s českým personálom

Apartmány Ivan ponúka krásnu dovolenku pri mori na Makarskej riviére, konkrétne v letovisku Krvavica len asi 500 metrov od kamienkovej pláže.

Vybrať si môžete z dvojposteľových izieb a apartmánov až pre štyri osoby. Izby sú vybavené dvojlôžkom a prístelkou pre ďalšiu osobu, klimatizáciou, chladničkou, vlastnou kúpeľňou aj balkónom. Apartmán sa skladá zo spálne pre tri osoby a obývacieho priestoru s gaučom, vybavenou kuchyňou a balkónom. Aj tu je samozrejmosťou čistá kúpeľňa a balkón.

Stravovanie počas dovolenky je veľmi variabilné. Po celú dobu môžete využívať kuchyňu vo svojom apartmáne alebo si objednať raňajky či polpenziu v reštaurácii Bistro Berlin na prízemí budovy.

Užívajte si v Chorvátsku pri mori

Do mora sa dostanete priamou cestou pozdĺž miestnej cesty, nemôžete zablúdiť. Pobrežie lemujú pruhy borovíc, v ktorých tieni sa môžete schovať pred priamym slnkom, k dispozícii sú tu aj lavičky a pinkové posedenie. Pláž priamo susedí s lodným prístavom, môžete sa tak každý deň rozhodnúť, či vyrazíte za kúpaním alebo na výlet na more.

Neobjavené letovisko Krvavica

Vďaka svojej polohe medzi veľkými letoviskami Makarská a Baška Voda zostáva nenápadná Krvavica jednou z najčistejších a najpokojnejších častí Jadranu. Miestna pláž má bezbariérový prístup a patrí k tým tichším, kde to nie je preplnené turistami. Pokiaľ ale zatúžite po rušnej zábave, stačí zájsť len kúsok do Makarskej a navštíviť treba Rybárskou noc alebo Letný karneval.

Apartments Ivan

Krvavica 80, Krvavica
Chorvátsko

+385 21 621 601

villaivankrvavica@gmail.com

Check in
od 12:00
Check out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
0,8 km
Vzdálenost od moře/jezera/lázní
0,5 km
Zastávka
0,8 km

Tipy na výlet