Navštívte obľúbenú Makarskú riviéru a ubytujte sa v Apartmánoch Ivan len 500 metrov od mora s kamienkovou plážou. K dispozícii sú vybavené izby pre dvoch a apartmány až pre štyri osoby. Priamo pri apartmánoch sa nachádza reštaurácia s českým personálom, využívať môžete tiež záhradu a gril.

Baška Voda Tip na výlet

Chorvátska obec Baška Voda leží v Dalmácii na úpätí pohoria Biokovo. Okrem výletov do prírodného parku a rôznych športových aktivít je tu možné vidieť aj zaujímavé kultúrne pamiatky, kostolíky či múzeá. Relaxovať môžete v tieni borovicových lesov, alebo sa naopak opaľovať pri mori, napríklad na krásnej bielej štrkovej pláži Nikolina priamo v centre mesta. Pozdĺž pobrežia Jadranského mora sa potom po 10 km na juhovýchod dostanete do Makarskej.

Krásne apartmány a reštaurácia s českým personálom

Apartmány Ivan ponúka krásnu dovolenku pri mori na Makarskej riviére, konkrétne v letovisku Krvavica len asi 500 metrov od kamienkovej pláže.

Vybrať si môžete z dvojposteľových izieb a apartmánov až pre štyri osoby. Izby sú vybavené dvojlôžkom a prístelkou pre ďalšiu osobu, klimatizáciou, chladničkou, vlastnou kúpeľňou aj balkónom. Apartmán sa skladá zo spálne pre tri osoby a obývacieho priestoru s gaučom, vybavenou kuchyňou a balkónom. Aj tu je samozrejmosťou čistá kúpeľňa a balkón.

Stravovanie počas dovolenky je veľmi variabilné. Po celú dobu môžete využívať kuchyňu vo svojom apartmáne alebo si objednať raňajky či polpenziu v reštaurácii Bistro Berlin na prízemí budovy. Poteší vás, že prevádzka reštaurácie zaisťuje česky hovoriaci personál.

Užívajte si v Chorvátsku pri mori

Do mora sa dostanete priamou cestou pozdĺž miestnej cesty, nemôžete zablúdiť. Pobrežie lemujú pruhy borovíc, v ktorých tieni sa môžete schovať pred priamym slnkom, k dispozícii sú tu aj lavičky a pinkové posedenie. Pláž priamo susedí s lodným prístavom, môžete sa tak každý deň rozhodnúť, či vyrazíte za kúpaním alebo na výlet na more.

Neobjavené letovisko Krvavica

Vďaka svojej polohe medzi veľkými letoviskami Makarská a Baška Voda zostáva nenápadná Krvavica jednou z najčistejších a najpokojnejších častí Jadranu. Miestna pláž má bezbariérový prístup a patrí k tým tichším, kde to nie je preplnené turistami. Pokiaľ ale zatúžite po rušnej zábave, stačí zájsť len kúsok do Makarskej a navštíviť treba Rybárskou noc alebo Letný karneval.

Apartments Ivan

Krvavica 80, Krvavica
Chorvátsko

+385 21 621 601

villaivankrvavica@gmail.com

Check in
od 12:00
Check out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
0,8 km
Vzdialenosť od mora
0,5 km
Zastávka
0,8 km

Tipy na výlet

Makarská

Obľúbené chorvátske letovisko Makarská leží na pobreží Jadranského mora a spadá do oblasti strednej Dalmácie. Mesto je centrom Makarskej riviéry a žije v ňom približne 14 000 obyvateľov. Najmä počas letnej sezóny je obľúbenou destináciou turistov. Charakteristická je preň dlhá promenáda plná obchodíkov a kaviarničiek, kde naplno nasajete dovolenkovú atmosféru. Okrem množstva hotelov a súkromných apartmánov narazíte aj na zachovalé námestie, kde môžete obdivovať kostol z 18. storočia a františkánsky kláštor. Príroda vytvára mestu kulisu zo všetkých strán, či už je to prírodný park Biosovo alebo z opačnej strany pobrežie s prístavom, z ktorého je to trajektom už len kúsok na ostrov Brač.

Split

Split je druhým najväčším mestom v Chorvátsku a patrí k najslnečnejším miestam Európy. Leží na východnom pobreží Jadranského mora na polostrove v južnej časti krajiny, oblasť Dalmácie. V súčasnosti má toto významné prístavné mesto približne 200 000 obyvateľov a je obľúbenou turistickou destináciou. Jedným z najväčších lákadiel mesta je Diokleciánov palác, dnes zapísaný aj na zozname UNESCO. Stavba bola vybudovaná na sklonku 3. storočia a pomenovaná po zakladateľovi mesta, rímskom cisárovi Diokleciánovi. Na mieste, kde bývalo cisárovo mauzóleum, sa dnes nachádza Katedrála sv. Domnia. Zvonica katedrály slúži aj ako vyhliadková veža. Ešte lepší výhľad na mesto sa však naskytne zo zalesneného vrchu Marjan týčiaceho sa nad mestom. Neďaleko Splitu sa potom nachádza napríklad aj obľúbený Trogir, kam sa ľahko dostanete autom, autobusom či trajektom.