Ubytovanie do 100 m od pláže, polpenzia po celú dobu pobytu i možnosť grilovania - to ponúka Dalmacija Resort Zaostrog v pokojnom letovisku na Makarskej riviére. Užite si dovolenku pri mori s celou rodinou, dieťa do 6 rokov má pobyt zdarma vrátane stravy.

O ubytovaní

Dalmacija Resort Zaostrog sa nachádza na Makarskej riviére asi 35 km južne od samotnej Makarskej. Od pláže vás bude deliť len 10 - 90 metrov, takže stačí vybehnúť v plavkách, kedykoľvek sa vám zachce kúpať sa. Zaostrog patrí medzi menšie letoviská na Makarskej riviére, pobrežie pokrýva asi 1,5 km dlhá pláž z drobných kamienkov a piesku.

Kde budete spať?

Ubytovanie je priamo pri kamienkovej pláži v obklopení borovíc a zahŕňa 20 bungalovov, 60 izieb v 5 pavilónoch a 40 kempovacích miest.

Ubytovaní budete v niektorom z pavilónov A - E v dvojposteľových izbách s klimatizáciou vybavených praktickým nábytkom, satelitnou TV a kúpeľňou.

Na čom si pochutnáte?

Čakajú vás raňajky formou bufetu a večere výberom z menu, polpenzia sa podáva na zastrešenej terase reštaurácie v rezorte. Počas pobytu sa môžete dohodnúť aj na grilovaní.

Makarská Tip na výlet

Obľúbené chorvátske letovisko Makarská leží na pobreží Jadranského mora a spadá do oblasti strednej Dalmácie. Mesto je centrom Makarskej riviéry a žije v ňom približne 14 000 obyvateľov. Najmä počas letnej sezóny je obľúbenou destináciou turistov. Charakteristická je preň dlhá promenáda plná obchodíkov a kaviarničiek, kde naplno nasajete dovolenkovú atmosféru. Okrem množstva hotelov a súkromných apartmánov narazíte aj na zachovalé námestie, kde môžete obdivovať kostol z 18. storočia a františkánsky kláštor. Príroda vytvára mestu kulisu zo všetkých strán, či už je to prírodný park Biosovo alebo z opačnej strany pobrežie s prístavom, z ktorého je to trajektom už len kúsok na ostrov Brač.

Viac informácií

Dalmacija Resort Zaostrog

Obala hrvatskih domoljuba 38 , Zaostrog
Chorvátsko

+385-99-210-1423

zaostrogbooking@gmail.com

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
3 €/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,2 km
Vzdialenosť od mora
0 m

Tipy na výlet