Elegantný Hotel Spongiola **** stojí na ostrove Krapanj v Chorvátsku, len 10 km od Šibeniku. Počas dovolenky budete využívať polpenziu, vnútorný bazén, fitness i vstup na pláž 20 m od hotela. Doprava loďou k hotelu a späť je zadarmo, dve deti do 7 rokov tiež.

O ubytovaní

Hotel Spongiola **** nájdete na brehu Jadranského mora na malebnom ostrove Krapanj v Dalmácii. Hotel je nový, pýši sa elegantnými interiérmi a skvelou polohou hneď pri pláži (20 metrov). Na pevninu je to loďou len kúsok a napríklad Šibenik je vzdialený len 10 km.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v dvojposteľových izbách s klimatizáciou, nadštandardným dreveným nábytkom, minibarom, satelitnou televíziou, telefónom, trezorom a samozrejme vlastnou kúpeľňou. V priestoroch hotela je bezplatné WiFi pripojenie a hotel disponuje tiež stráženým parkoviskom. Za príplatok si užite izba s balkónom.

Na čom si pochutnáte?

Vďaka polpenzii sa ráno aj večer dosýta najete, čakajú vás raňajky aj večere formou bufetu. Na promenáde neďaleko od hotela sa potom nachádza pizzeria a reštaurácia, prípadne možno doobjednať plnú penziu priamo v hoteli.

Kde budete relaxovať?

Na relaxáciu hoteli môžete využívať vnútorný vyhrievaný bazén a fitness štúdio. Na kamienkovú pláž je to iba 20 metrov. Nájdete tu lehátka a slnečníky a na vlastnej koži si môžete vyskúšať napríklad potápanie.

Niečo naviac

Zabavíte sa tiež v Múzeu potápania, ktoré je v budove hotela zriadené.

Hotel Spongiola ****

Obala I No. 58 , Krapanj Šibenik
Chorvátsko

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
15:00 - 20:00
Check Out
8:00 - 11:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 15 €/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vonkajší bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detský kútik
Fitness
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,5 km
Vzdialenosť od mora
10 m
Aquapark
3,3 km

Tipy na výlet

Aquapark Dalmatia Tip na výlet

Aquapark Dalmatia leží iba 6 km od centra Šibeniku a je určený predovšetkým pre rodiny s deťmi. Nájdete tu rôzne vodné atrakcie, napríklad šmýkačky, vodopády, dlhú lenivou rieku či dažďovú pevnosť. Nechýba tu ani niekoľko víriviek a detská zóna. Deti aj dospelí budú mať zážitok z veľkého suda vo výške 13,5 metra, ktorý v pravidelných intervaloch zaleje jeden z bazénov poriadnou dávkou vody. Súčasťou vodného parku na ploche viac ako 8 000 m² sú tiež zóny s pohodlnými lehátkami, barmi a reštauráciami.

Otváracia doba:

  • denne od 10:00 do 18:00 hodín

Vstupné:

  • 190 HRK/osoby s výškou nad 120 cm
  • 130 HRK/osoby s výškou 90 až 120 cm
  • osoby s výškou do 90 cm zadarmo
Viac informácií
Šibenik
Vodice