Koniec preplneným plážam a hlučným hotelom. Užite si dovolenku v Chorvátsku vo Ville Dora priamo pri pláži! Budete mať pre seba celý apartmán s kuchyňou i obývacou časťou, na záhrade je vám k dispozícii bazén a dieťa do 5 rokov má pobyt zdarma.

O ubytovaní

Villa Dora sa nachádza v meste Kraljevica len pár krokov od mora. Ponúka pohodlné ubytovanie v apartmánoch obklopených veľkou stredomorskou záhradou a vlastnou zátokou a plážou. Centrum mesta s barmi, reštauráciami a obchodmi je vzdialené 1,5 km. Vydajte sa na výlet na ostrov Krk (3 km), ktorý je s pevninou spojený mostom. Na Krku nájdete malebné čisté pláže obmývané priezračným morom aj vápencové kopce s pasúcimi sa ovcami. Na dosah budete mať aj tretie najväčšie mesto Chorvátska - Rijeku (20 km) s obľúbenou mestskou triedou Korzo, Trsatským hradom a unikátnym digitálnym planetáriom.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v modernom dvojlôžkovom štúdio apartmáne s výhľadom na more. K vášmu pohodliu budete mať k dispozícii klimatizáciu, LCD televíziu, WiFi pripojenie, plne vybavenú kuchyňu a vlastnú kúpeľňu.

Kde budete relaxovať?

V nádhernej záhrade s rozlohou 3 000 m² je množstvo lehátok, a tak si môžete užívať nerušenú relaxáciu v tieni stromov a kvetov. Nájdete tu tiež bazén a zaiste vás poteší aj zázemie pre grilovanie. Stačí prejsť záhradu a ocitnete sa na príjemnej kamienkovej pláži.

Villa Dora

Setaliste Vladimira Nazora 22 , Kraljevica
Chorvátsko

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 15:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 7 €/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Vonkajší bazén
Možnosť procedúr

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1,1 km
Vzdialenosť od mora
10 m
Zástavka
0,2 km

Tipy na výlet

Ostrov Krk Tip na výlet

Krk patrí k najväčším chorvátskym ostrovom. Obľubu turistov z celého sveta si získal vďaka dlhým kamienkovým aj piesočným plážam. Najpreslávenejšia je pláž Vela v meste Baška v juhovýchodnej časti ostrova. Nájdete tu tiež zábavný park, pláž pre psy a veľa reštaurácií. Môžete sa sem samozrejme dopraviť loďou, ale jednou z množstva výhod Krku je, že je dostupný priamo z pevniny po Krčskom moste s dĺžkou 1,7 km. Okrem kúpania ponúka ostrov aj rozmanitú prírodu, nájdete tu husté lesy aj krasové jaskyne.

Viac informácií
Pazinská jaskyňa
Rijeka
Národný park Risnjak