Zájdite na dovolenku do subtropického raja v chorvátskom letovisku Vela Luka a užite si pláž priamo pri hoteli aj stravovanie formou all inclusive s alko aj nealko nápojmi. V Hoteli Posejdon *** vás skrátka čaká parádna dovolenka, dieťa do 6 rokov má pobyt zadarmo.

O ubytovaní

Hotel Posejdon *** ponúka atraktívnu polohu priamo na piesčitej pláži. Nachádza sa v zálive ostrova Korčula v prístavnom mestečku Vela Luka. Vďaka širokým panoramatickým výhľadom, príjemnému stredomorskému podnebiu, kultúrnemu dedičstvu i širokej škále možností športového vyžitia je to dokonalá turistická destinácia. Nájdete tu jachtárske stredisko i liečebňu s kúpeľmi Kalos. Navštíviť ďalej môžete archeologické nálezisko s jaskyňou Vela (3 km) alebo klasicistický kostol sv. Josipa (2 km). Nádherné kamienkové pláže s čistou vodou nájdete na ostrovčeku Proizd (12 km) severozápadne od ostrova Korčula, kam sa dá doplávať na člne alebo výletnej lodi.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v komfortnej dvojlôžkovej izbe s výhľadom do priľahlého parku. K vášmu pohodliu sú izby vybavené klimatizáciou, LCD televízorom, WiFi pripojením a samostatnou kúpeľňou.

Na čom si pochutnáte?

Tešte sa stravovanie vo forme all inclusive light. Pochutnáte si na bohatých raňajkách, obedoch a večerách vo forme bufetu. Od 10 do 22 hodín budete mať v lobby bare prístup k neobmedzenej konzumácii nápojov. V ponuke nájdete pivo, víno a výber alkoholických i nealkoholických nápojov. Ak vás bude naháňať chuť na sladké, môžete ju zahnať sušienkou. Počas letnej sezóny v hoteli prebiehajú večery so živou hudbou.

Kde budete relaxovať?

Každý deň si užijete priamy prístup na kamienkovú pláž s palmami a plážovým barom. Mimo letnej sezóny je k dispozícii vnútorný bazén. Hotel ponúka aj masérske služby.

Hotel Posejdon ***

Hotel Posejdon ***

Vranac b.b , Vela Luka
Chorvátsko

+38 591 131 3020

posejdon@baltik.hr

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vnútorný bazén
Možnosť procedúr
Reštaurácia

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1 km
Vzdialenosť od mora
10 m
Zástavka
2,1 km

Tipy na výlet

Baška Voda

Baška VodaTip na výlet

Chorvátska obec Baška Voda leží v Dalmácii na úpätí pohoria Biokovo. Okrem výletov do prírodného parku a rôznych športových aktivít je tu možné vidieť aj zaujímavé kultúrne pamiatky, kostolíky či múzeá. Relaxovať môžete v tieni borovicových lesov, alebo sa naopak opaľovať pri mori, napríklad na krásnej bielej štrkovej pláži Nikolina priamo v centre mesta. Pozdĺž pobrežia Jadranského mora sa potom po 10 km na juhovýchod dostanete do Makarskej.

Viac informácií
Makarská
Makarská
Tučepi
Tučepi
Ostrov Brač
Ostrov Brač