Széchenyi utca 19, Héviz
Maďarsko

+36-30/474-9942

kekvilla@fibermail.hu

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00

Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie v cene, nutné rezervovať vopred.

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Reštaurácia

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,1 km
Vzdialenosť od jazera
0,5 km
Zástavka
0,2 km

O ubytovaní

Apartmány Blue Villa sa nachádzajú priamo v srdci mestečka Hévíz, len 700 m od termálneho jazera s kúpeľmi. Užijete si tu ubytovanie s príjemnou rodinnou atmosférou aj krásy malebného kúpeľného mestečka s promenádou a známymi farmárskymi trhmi. V neďalekom Keszthely (5 km) nájdete krásny zámok Helios aj zaujímavé múzeá (napríklad o jazere Balaton či venované marcipánu). Brehy jazera Balaton sú vzdialené len 6 km od apartmánov a ich okolie môžete objavovať po rozvetvenej sieti turistických trás pre výlety pešo aj na bicykli. Obľúbené sú aj romantické plavby loďou.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v dvojlôžkovej izbe. Všetky izby sú vybavené televíziou, WiFi pripojením a vlastnou kúpeľňou so sprchou a fénom. Za príplatok si môžete rezervovať tiež apartmán s malou kuchynkou. Z väčšiny izieb a apartmánov má prístup na spoločnú terasu s posedením.

Na čom si pochutnáte?

Ráno si vychutnáte raňajky formou bufetu. Servírované večere s niekoľkými chodmi sa podávajú v blízkej partnerskej reštaurácii Liget Étterem. Cesta z ubytovania do reštaurácie trvá cesta len 2 minúty.

Kde budete relaxovať?

Hotel má svoje vlastné wellness. Môžete si zaplávať vo vnútornom 1,4 m hlbokom vyhrievanom bazéne s teplotou 27 - 29 °C, relaxovať vo vírivke a fínskej saune alebo si odpočinúť v oddychovej zóne s lehátkami.