Strada Provinciale Dei Renelli (SP57), Trequanda, Siena
Taliansko

tel: +393333042415

info@cignella.com

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00

Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 50 €/pobyt
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zadarmo

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vonkajší bazén
Možnosť procedúr
Fén

O ubytovaní

Cignella Wine Resort Luxury Apartments and Villas sa nachádza uprostred úrodnej toskánskej krajiny plnej rozľahlých viníc, nekonečných pastvín a množstva zelene. Pôvodne sa na mieste rezortu nachádzala veľká farma so statkom, ktorá bola následne citlivo zrekonštruovaná a dnes ponúka luxusné ubytovanie v srdci Talianska. Strechy aj trámy boli počas rekonštrukcie reštaurované tak, aby bol naďalej zachovaný tradičný ráz budov. Počas pobytu môžete na vlasntné oči uvidieť preslávené pamiatky a krásy Toskánska. Vydajte sa do renesančných miest Florencia (100 km) či Pienza (13 km) či do stredovekej Sieny (60 km). V okolitých vinárskych oblastiach Montepulciano, Montalcino a Chianti sa vyrábajú svetovo oceňované vína a pochádzajú odtiaľ tiež vynikajúce olivové oleje a syry. Obľúbeným turistickým cieľom je tiež Trasimenské jazero (35 km) s niekoľkými ostrovčekmi a prírodnou rezerváciou Isola Polvese.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v luxusnom apartmáne, v ktorého dizajne sa dokonale snúbi moderné vybavenie s tradičným toskánskym štýlom. Každý apartmán disponuje priestrannými spálňami, vlastnou kúpeľňou a vybaveným kuchynským kútom s umývačkou, mikrovlnnou rúrou, chladničkou s mrazničkou, rýchlovarnou kanvicou a kávovarom. K vášmu pohodliu ďalej nebude chýbať klimatizácia, WiFi pripojenie, satelitná televízia s DVD, práčka a žehlička. Dokonalé chvíle odpočinku zažijete na svojej vlastnej súkromnej terase so záhradným nábytkom.

  • Štvorlôžkové apartmány Classic (Cipresso, Quercia a Pino) sa skladajú z dvoch oddelených spální a dvoch kúpeľní.

  • Štvorlôžkové apartmány Superior (Azzurro, Basilico a Rosmarino) majú taktiež dve oddelené spálne a kúpeľne.

  • Šesťposteľové apartmány (Olivo, Cielo, Salvia, Pesca a Limone) sú naozaj priestranné a ponúkajú celkom 3 oddelené spálne a 3 kúpeľne.

Kde budete relaxovať?

V letnej sezóne určite oceníte veľký vonkajší bazén s ležadlami a veľkou udržiavanou záhradou.

Cestujete s deťmi?

Pre rodiny s deťmi sú na vyžiadanie k dispozícii detské postieľky, stoličky, riad a ďalšie vybavenie. Za príplatok je tiež možné zabezpečiť profesionálne stráženie detí.

Niečo naviac

Ochotný personál vám odporučí najkrajšie miesta, ktoré by vám nemali uniknúť, najlepšie miestne reštaurácie aj to, kam sa vydať za nevšednými zážitkami ako hľadanie hľuzoviek, návšteva farmy so syrmi či ochutnávka olív a vína.