• Domáci maznáčik za poplatok 200 Kč /noc

  • Hotel je čiastočne bezbariérový

  • Fajčenie zakázané

  • Platba kartou nie je možná

Užite si na Vysočine pokojnú dovolenku s wellness

Ak hľadáte pokojné miesto, kde stráviť zimnú dovolenku s rodinou, potom je Penzión Dočkalův Mlýn v obci Michalovice pri Havlíčkovom Brode tou správnou voľbou.

Ubytovaní budete v komfortných izbách s vlastným sociálnym zariadením a TV. Hotel ponúka príjemné rodinné prostredie, osobný prístup a reštauráciu s poctivou českou kuchyňou, kde si pochutnáte na polpenzii. Večere sa podávajú pri sviečkach pri kozubových kachliach.

Majitelia penziónu sa o svoj Mlýn svedomito starajú a neustále ho zdokonaľujú. Najnovšie je v Penzióne Dočkalův Mlýn vybudované wellness, v ktorom si po celodennom výlete ako jedni z prvých klientov môžete oddýchnuť v infra saune alebo vyhrievanom bazéne.


Penzión Dočkalův Mlýn sa môže pochváliť ocenením Penzión roka 2014 pre kraj Vysočina. Stal sa tiež najlepším penziónom roka 2014 v kategórii Vidiecky penzión.


Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (pavel V.)

Velice spokojení, obsluha velice příjemna a jidlo skvělé, dokonce nám bylo vyhověno s bezlepkovým jidlem. Ubytovani hezké a čisté a wellnes příjemný, hned bych jel znovu!!

Vynikajúce (Helena B.)

Spokojenost na 100%.

Skvelé (Josef Čipera ?.)

Byli jsme s dětmi. Paní majitelka příjemná. Jídlo chutné. Můžeme jen doporučit.