• Domáci maznáčik za poplatok 20 €/noc

  • Hotel je čiastočne bezbariérový

  • Fajčenie zakázané

  • Platba kartou je možná

Luxusná dovolenka pri termálnom jazere

Zažite jedinečnú dovolenku v obľúbenom kúpeľnom meste Hévíz. Ubytujte sa v Health Spa Hoteli Hévíz ****, ktorý bol prvým wellness hotelom v celej oblasti. Hotel leží len 600 m od prírodného termálneho jazera, ktoré je najväčšie v celej Európe.

V izbách budete mať maximálne pohodlie. Všetky sú klimatizované, majú vlastný trezor a balkón. V hotelovej reštaurácii si pochutnáte na maďarských dobrotách aj medzinárodnej kuchyni . Vybrať si môžete i zdravé diétne jedlá a bio nápoje. Odporúčame tiež skúsiť výborné maďarské vína.

Relaxácia v hotelovom wellness podľa ľubovôle

Odpočívajte priamo v hotelovom wellness centre, kam máte vstup úplne bez obmedzenia. Tešiť sa tu môžete na rozsiahly areál, v ktorom nájdete 2 vnútorné termálne bazény (33 °C a 37 °C), jacuzzi, renovovaný saunový svet ( bio-aromasauna, fínska sauna, infra kabína, para, zážitková sprcha, relaxačný priestor, vonkajšia fínska sauna v záhrade, saunové rituály). Je tu tiež bazén s podvodnou hudbou a svetelnými efektmi s rozlohou 200 m².

Doprajte si tiež masáže od vysoko kvalifikovaného lekárskeho personálu. Hotel sa môže pochváliť viac ako 40 rokmi skúseností v tomto odbore. Cena masáží sa pohybuje okolo 18 - 20 € a môžete si vybrať z thajskej, lymfodrnážnej, reflexnej a ďalších.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Katarína O.)

Všetko bolo super, neviem sa na nič posťažovať. My sme absolvovali výlet na hrad Sumeg 23 kilometrov severne od Hevízu, zámok a mesto Keszthely 5 km od Hevízu (vo štvrtok bývajú farmárske trhy). Určite treba ísť aj dole do hlavných kúpeľov s bahennou vodou, ale v tomto období treba počítať s tým, že vonku sa veľmi neokúpete, len otužilejší. Treba si tam vziať z hotela župan a uterák, lebo voda má 32 - 33 stupňov, ale vzduch vnútri je pomerne chladný a nedá sa tam byť veľmi dlho v mokrých plavkách. Inak v hoteli je tiež "liečivá smradľavá" voda, preto sa dá vystačiť aj s tou.

Vynikajúce (Ľudovít V.)

Všetko bolo výborné. Odporúčanie na výlet - borpatika v blízkosti hotela - ochutnávka vín.

Vynikajúce (Iveta J.)

Vsetko bolo super, sluzby, personal, zariadenie v spa. Len hotelove izby trochu zastarale, ale ciste a mali všetko potrebné.