Nechajte sa rozmaznávať v hoteli

Hotel Ferienhotel Marketsbach *** ponúka pokojné prostredie nemeckej časti Krušných hôr. Ubytovaní budete v útulných izbách s káblovou televíziou, minibarom a vlastnou kúpeľňou.

Iste vás poteší tiež bohatá a chutná polpenzia. Hotel servíruje miestne špeciality v kombinácii s medzinárodnou kuchyňou. Hotel myslí aj na vaše deti - majú sa kde hrať, zatiaľ čo vy si môžete vychutnávať nápoje v miestnom bare.

V rámci balíka využite tiež neobmedzený vstup do sauny a bazéna, kde si skvele oddýchnete. Navyše si vyskúšajte bowlingovú dráhu.

Relaxácia uprostred prírody 10 km od českých hraníc

Hľadáte odpočinok v pokojnom prostredí? Ferienhotel Marketsbach *** vám prináša pobyt uprostred prírodného parku Erzgebirge Vogtland na mieste, odkiaľ je to všade kúsok. Či už sa vydáte na pešiu turistiku, za zimnými športami alebo po pamätihodnostiach, východiskovým bodom sa môže stať práve tento útulný hotel.

Určite nevynechajte prechádzku okolo jazera Markersbach, ktoré sa nachádza hneď vedľa hotela. Okolo nádrže vedie turistický chodník, vydajte sa po ňom a naskytnú sa vám krásne výhľady na Unterbecken a okolitú krajinu parku Erzgebirge.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Zdeněk ?.)

Vše bylo super, dle nabídky. Česky hovořící personál byl velmi příjemný.

Skvelé (Jiřina N.)

V první chvíli, když jsme viděli prostředí a budovu hotelu, tak jsme byli s manželem vyděšeni a chtěli odjet. Ale velmi mile nás překvapil personál restaurace, byli příjemní a ochotní. Dále byl příjemný pobyt v sauně i v bazénu. V hotelu byla výborná strava.

Vynikajúce (Petra D.)

Hotel čistý, příjemný, vše výborné. Strava vynikající! Příroda krásná. Sauna i bazén perfektní. Spokojenost!