• Domáci maznáčik za poplatok 20 €/pobyt

  • Hotel nie je bezbariérový

  • Fajčenie zakázané

  • Platba kartou je možná

Komfort a pohoda sú v Hoteli Allmer **** prioritou

Nádherná príroda rakúskeho Štajerska v sebe ukrýva jedinečnú oázu pokoja a oddychu. Nechajte sa aj vy obklopiť príjemnou atmosférou v Hoteli Allmer **** spravovanom jednou rodinou už druhú generáciu. Budete ubytovaní v dvojlôžkových izbách plných svetla a ticha, v ktorých vám poslúži balkón, minibar, fén či TV s plochou obrazovkou. Samozremosťou je samostatné sociálne zariadenie.

Pred dňom plným spoznávania okolitej prírody či oddychu vo wellness sa posilnite bohatými raňajkami formou bufetu, kde si budete môcť dopriať niečo z výberu syrov, mäsových nárezov, čerstvého pečiva a ovocia, alebo jogurtov s či müsli. V hoteli si môžete objednať aj večeru, ktorá bude pozostávať so štyroch chodov a výberu zo šalátového bufetu.

Pocit absolútnej pohody zažijete v hotelovom wellness, kde vás čaká relax vo vnútornom bazéne s panoramatickým výhľadom na okolité záhrady a parky. Bazénobá časť je naviac prepojená so slnečnou terasou perfektnou pre oddych. K dispozícii vám tiež bude sauna, para s vôňou byliniek či laconium - suchá sauna so sálavým teplom. Športovo založení hostia môžu využívať aj hotelové fitnescentrum.