O ubytovaní

Doprajte si parádnu dovolenku v lokalite Zillertalských Álp v luxusnom Hoteli Gutshof Zillertal ****. Hotel leží neďaleko ľadovca Hintertux (cca 17 km) uprostred krásnej horskej prírody. Okolie vás láka na výlety v lete aj zime. V lete nevynechajte výlet k jazeru Stausee Stillup, vodopádom, či na obľúbenú turistickú destináciu, horskú chatu Alpenrose. V zime si užijete desiatky zjazdoviek v niekoľkých skiareáloch, k lanovkám Ahornbahn a Penkenbahn vás dokonca zadarmo zvezie skibus. Tu sa nezabúda ani na poriadne aprés-ski.

Kde budete spať?

Prepychový hotel ponúka ubytovanie v komfortne zariadených izbách. Ubytovaní budete v dvojlôžkovej izbe Classic alebo v jednom zo štúdií (Ahorn, Penken, Gruenberg) s možnosťou prístelky. Štúdiá aj izby svojím vybavením zodpovedajú štandardu 4* a okrem vlastného sociálneho zariadenia sa tešte napríklad na kávovar, pohovku, minibar, trezor, HD televíziu a nechýba ani fén či župan.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii si pochutnáte na samých dobrotách. Dopriať si môžete aj víno, ktoré pochádza z vínnej pivnice priamo v hoteli. O tom, že v hoteli na svojich hostí naozaj myslia, svedčí aj hotelová pekáreň - každé ráno si preto môžete vychutnať čerstvé pečivo priamo z pece.

Kde budete relaxovať?

V cene balíčka máte vstup do bazéna, fínskej sauny a parného kúpeľa - dokážete si po celodennom výletovaní predstaviť lepšiu relaxáciu?