• Domáci maznáčik za poplatok 20 €/noc

  • Hotel je čiastočne bezbariérový

  • Fajčenie zakázané

  • Platba kartou je možná

Dovolenkujte ako samotný cisár

Budova dnešného Hotelu Solisko **** kedysi slúžila ako letovisko cisárskeho dvora i ako detská liečebňa. Dnes si v tomto modernom hoteli môžete dopriať ubytovanie s wellness priamo na brehu nádherného Štrbského plesa.

Budete ubytovaní v štandardnej izbe s manželskou posteľou, trezorom, minibarom, rýchlovarnou konvicou vrátane čajového setu a TV s plochou obrazovkou. K dokonalému pohodliu vám nebude chýbať ani samostatná kúpeľňa so sprchou a toaletou vybavená županom s papučami, fénom i praktickým kozmetickým setom.

Poctivé špeciality od oceneného šéfkuchára

Hotel Solisko **** je známy svojou výbornou reštauráciou Al Lago, v ktorej si vychutnáte tradičné slovenské i talianske špeciality. Miestny šéfkuchár varí jedine z čerstvých surovín a nepoužíva žiadne umelé dochucovadlá, vďaka čomu vyslúžil pre svoju kuchyňu ocenenie TREND TOP Reštaurácie a hotely na Slovensku. Pestré a zdravé menu naviac poteší i vegetariánov aj celiatikov.

Môžete sa tešiť na bohaté raňajky s teplými aj studenými jedlami. Pochutnáte si na nárezoch syrov aj salám, nátierkách, paštétach, domácom pečive či koláčoch, cereáliách a nesmie chýbať ani čerstvé ovocie a zelenina. Na večeru si vychutnáte špeciality z trojchodového menu.

Načerpajte energiu v luxusnom wellness

Hotelové wellness vám ponúka príjemný oddych po náročnom dni horách. Doprajte si odpočinok vo vírivke a telo si zohrejte vo fínskej, infra alebo parnej saune. Otužovať sa zas môžete v ochladzovacom bazéne a na záver si odpočiňte v oddychovej zóne. Ak vám predsa len chýba viac námahy pre svaly, zacvičte si v hotelovom fitnescentre.