Dorfstraße 48, Uderns, Austria
Rakúsko

+43 528 862 968

hotel@standlhof.at

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00

Domáci maznáčik
Maznáčik zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Parkovanie v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vírivka
Sauna
Reštaurácia
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň
Minibar

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,3 km
Vzdialenosť od kúpeľov
1,7 km
Zástavka
0,2 km
Aquapark
1,9 km
Zjazdovka
2,2 km

O ubytovaní

Hotel Standlhof *** sa nachádza v centre obce Uderns v údolí Zillertal v rakúskom Tirolsku obklopený nádhernými Alpami. V zimnom období je to len niekoľko málo minút jazdy k obrovským lyžiarskym strediskám Hochzillertal, Hochfügen a Spieljoch, v lete zase môžete okolité hory vyšliapnuť alebo vyjsť na bicykli. Neďaleko sa tiež nachádza turistami obľúbené jazero Achensee, ktoré ponúka nádherné výhľady, alebo historický Zámok Tratzberg.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej zo Standard Double izieb s balkónom zariadených v klasickom tirolskom štýle. V každej z nich nájdete satelitnú TV, WiFi, posedenie a vlastnú kúpeľňu so sprchou. Z izby navyše budete mať Zillertalské Alpy ako na dlani.

Na čom si pochutnáte?

Dobré jedlo je dominantou a zároveň miernou obsesiou tohto hotela. Ingrediencie pre prípravu pokrmov sú dovážané do hotela miestnymi farmármi, bylinky si dokonca kuchári pestujú sami. Reštaurácia podáva typické rakúske jedlá.

Kde budete relaxovať?

Hotel má k dispozícii vlastné wellness so saunami a vírivkou. Ak by vám hotelové wellness nestačilo, termálne kúpele Erlebnistherme Zillertal sú vzdialené len 1,5 km od hotela.

Niečo naviac

Len 100 metrov od hotela je požičovňa bicyklov a necelý 1,5 kilometra zase golfové ihrisko.