• Domáci maznáčik za poplatok 200 Kč/noc

  • Hotel nie je bezbariérový

  • Fajčenie zakázané

  • Platba kartou je možná

Pod Trúbu za perníkovou vôňou Štramberských uší

Hotel Štramberk **** sa nachádza v historickej budove priamo na námestí rovnomenného mestečka v krásnej prírode Lašské brány Beskýd. Na luxusné ubytovanie sa môžete tešiť v jednej zo šiestich nadštandardne vybavených dvojlôžkových izbe s dreveným nábytkom a vlastným sociálnym zariadením. Chýbať vám nebude ani televízia, WiFi, fén alebo minibar.

Raňajky formou bufetu a servírované večere s dezertom si vychutnáte v útulnej hotelovej reštaurácii s krbom. V pokojnom dvore hotela zase objavíte starostlivo upravovanú terasu, kde môžete s partnerom alebo partnerkou relaxovať pri dobrej káve aj pohári vína. Reštaurácia ponúka zážitkovú gastronómiu a výber z najlepších tuzemských i zahraničných vín, pekární perníkových Štramberských uší nájdete na námestí hneď niekoľko.

Lašské kúpele nielen v pive

Hotel Štramberk **** je prepojený s areálom Lašských pivných kúpeľov a vy si tu zrelaxujete v pivnom, vínnom alebo čokoládovom kúpeli. Okrem blahodarneho kúpeľa v dubovo-smrekovcových kadiach s následným odpočinkom na lehátku v zimnej záhrade na vás čaká tiež soľná jaskyňa s relaxačnou hudbou.