• Hotel je čiastočne bezbariérový

  • Fajčenie zakázané

  • Platba kartou je možná

Komfortné ubytovanie v mlyne v Beskydách

Areál Na Mlýně je štýlovým miestom na odpočinok uprostred beskydskej prírody. Rozkladá sa na pravom brehu riečky Ondřejnice v blízkosti Palkovických hôrok.

Ubytovaní budete v podkroví hlavnej budovy mlyna zo 16. storočia alebo v chatkách, ktoré ponúkajú dvojlôžkové izby či mezonet pre päť osôb. Izby sú ako sa patrí štýlovo zariadené, poskytujú však aj všetok potrebný komfort, vrátane TV a sociálneho zariadenia.

Spodné poschodie mlyna je prístupné verejnosti, rovnako ako reštaurácia U Mlynářky, kde domácu kuchyňu skvelo dopĺňajú kvasnicové špeciály z Kozlovíc. Vy sa tu môžete tešiť na bohatú polpenziu.

Wellness i dobová dedinka

Novo boli v areáli inštalované sauny v dubových sudoch s ochladzovacími bazénikmi so studničnou vodou. Chvíle relaxu si doprajete i v Kozlovických bečkách s vodou s teplotou 39 °C.

Prechádzajte sa po malebných zákutiach s rybníčkami, mlynskými náhonmi, záhonmi či kaplnkou sv. Floriána. V areáli vás tiež čaká dobová výstavba, kováčska dielňa, bednáreň či vonkajšie posedenie pri grile. Zahrať si môžete minigolf alebo vonkajšie šachy.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Ladislav K.)

Vše bylo perfektní, včetně obsluhy i služeb. Jen to počasí nám moc nevyšlo, ale i přesto jsme si to užily.

Skvelé (Lucie D.)

Pobyt byl super, jídlo bylo úžasné, celkově prostřední hotelu taky, je to velmi milé, taková samota člověk si vážně užije romantický víkend. Jediná naše výtka byla taková, že soukromý wellness nebyl zas až tak soukromý. Sauna ano, ale venkovní káď byla v prostoru mezi chatkami, takže kolem normálně procházeli lidi a ještě vedle sebe ty kádě byli dvě, takže vedle nás byl ještě jeden pár.

Vynikajúce (Miroslav Z.)

Velmi spokojeni, strava výborná wellness na úrovni a krásné retro prostředí.