Komfortné ubytovanie v pokojnom prostredí

Hotel Tiliana **** leží v zeleni neďaleko centra Budapešti, ktoré je dobre dostupné autom aj verejnou dopravou. Hotel je úplne nový, uvíta vás luxusné 4* prostredie a elegantné izby. V podtitule hotela sa nesie The Hotel Unforgettable čiže "nezabudnuteľný hotel".

Ubytovaní budete v izbe Standard, Superior či Homoky suite. Vo všetkých nájdete manželskú posteľ, klimatizáciu, TV s plochou obrazovkou, WiFi a modernú kúpeľňu. Z izby Standard je výhľad do pokojnej ulice a ubytujú sa v ňom maximálne dvaja dospelí s jedným dieťaťom (v postieľke). Izba Superior má výhľad smerom k lesu a navyše ponúka minibar a trezor, ubytujú sa v ňom až traja dospelí a jedno dieťa (v postieľke). Homoky suite izba je priestrannejšia a má navyše aj balkón.

Gastronómia po maďarsky

V reštaurácii sa podávajú maďarské i medzinárodné špeciality, na raňajky tak ochutnáte napríklad miestne pečivo, pikantné salámy a ďalšie dobroty. Klasické vajíčka, sladké pečivo či rôzne druhy zeleniny sú tiež k dispozícii.

Leňošenie vo wellness aj športové vyžitie

Zavítajte do nového wellness centra (otvorené 1.9.2019) a užite si odpočinok v bazéne, vírivke alebo saune. K dispozícii je tiež relaxačná zóna s lehátkami.

Pre športové vyžitie ponúka hotel tenisový kurt, baseballové ihrisko a ďalšie športoviská rozprestreté v parku okolo budovy. Pre deti je k dispozícii detský kútik hneď pri recepcii a tiež vonkajšie ihrisko.

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Lucie ?.)

Prostředí hotelu bylo krásné. Wellness moc fajn, k zapůjčení župan i ručník, Jídlo bylo vynikající. Vše bylo v pořádku až na slevu do restaurace- je uvedena 15% ale my obdržely jen 10%.

Vynikajúce (Anna K.)

Prostredie hotela bolo pokojné a tiché. Na kupóne bolo uvedené, že zľava v reštaurácii bude 15%, pri check ine sme ale dostali kupón s 10%. Strava bola výborná, wellness super a teplučká voda. Personál bol veľmi milý a ochotný. Izbu sme mali veľkú, krásnu, modernú a čistú, upratovali každý deň. Veľké plus hodnotím posteľ pre syna, bola v podobe auta. Na izbe bola klíma, kávovar. Zadarmo požičali župan a uteráky vo wellnesse.

Dobré (Adrien A.)

Slovenský tam nikto nehovoril, wellness nefungoval, všetko drahé.