• Check in do 15:00 hodín, check out do 11:00 hodín

  • Domáci maznáčik za poplatok 15 €/noc

  • Hotel je bezbariérový

  • Fajčenie zakázané

  • Platba kartou je možná

Komfortné ubytovanie v pokojnom prostredí

Hotel Tiliana **** leží v zeleni neďaleko centra Budapešti, ktoré je dobre dostupné autom aj verejnou dopravou. Hotel je úplne nový, uvíta vás luxusné 4* prostredie a elegantné izby. V podtitule hotela sa nesie The Hotel Unforgettable čiže "nezabudnuteľný hotel".

Ubytovaní budete v izbe Standard, Superior či Homoky suite. Vo všetkých nájdete manželskú posteľ, klimatizáciu, TV s plochou obrazovkou, WiFi a modernú kúpeľňu. Z izby Standard je výhľad do pokojnej ulice a ubytujú sa v ňom maximálne dvaja dospelí s jedným dieťaťom (v postieľke). Izba Superior má výhľad smerom k lesu a navyše ponúka minibar a trezor, ubytujú sa v ňom až traja dospelí a jedno dieťa (v postieľke). Homoky suite izba je priestrannejšia a má navyše aj balkón.

Gastronómia po maďarsky

V reštaurácii sa podávajú maďarské i medzinárodné špeciality, na raňajky tak ochutnáte napríklad miestne pečivo, pikantné salámy a ďalšie dobroty. Klasické vajíčka, sladké pečivo či rôzne druhy zeleniny sú tiež k dispozícii.

Leňošenie vo wellness aj športové vyžitie

Zavítajte do nového wellness centra (otvorené 1.9.2019) a užite si odpočinok v bazéne, vírivke alebo saune. K dispozícii je tiež relaxačná zóna s lehátkami.

Pre športové vyžitie ponúka hotel tenisový kurt, baseballové ihrisko a ďalšie športoviská rozprestreté v parku okolo budovy. Pre deti je k dispozícii detský kútik hneď pri recepcii a tiež vonkajšie ihrisko.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Erika K.)

Prostředí bylo velmi příjemné a čisté. Personál byl velmi milí a pozorný.

Vynikajúce (Dominika K.)

Hotel sa nachádzal v príjemnom tichom prostredí, predčil naše očakávania. Personál bol veľmi príjemný, Hotel novozariadený, voňavý a pre nás veľký bonus jedlo. Výborne tu varia.

Vynikajúce (Lenka K.)

Hotel, strava, wellness jsou super. Doporučuji.